Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott emberként lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott emberként lehetetlen kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy sráccal, de most vége a dolognak, mert hogy én túl zárkózott vagyok... akkor ássam is el magamat, vagy mi?
2019. aug. 29. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, bár nőként még van egy minimális esélyed. Férfiként abszolút semmi nem lenne. Bár a minimális se sokkal jobb.
2019. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell elasnod magad, de tény és való, hogy egy extrovertaltabb embernek nem lesz hozzád türelme.
2019. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Személyiségen lehet fejleszteni kemény odafigyeléssel. Ha annyira zárkózott vagy, hogy az ellehetetleníti a kapcsolatot, akkor mit csináljon a másik?
2019. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy lehetetlen!


Kifogtál egy ilyen srácot , na bummm...

Van még ezer akit cseppet sem zavar ha valaki zárkózott. Sok extrovertáltat sem , de például egy introvertált biztosan nem hozza ezt fel indokként hogy szakítson.

Én is intro vagyok és hasonló nőt keresek, meg szerintem nagyon sok ilyen férfi mint én is , ki nem állhatja a nagyszájjú extro nőket...

2019. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pl zárkózott férfi vagyok. Ugyan ezzel problémával küzdök, bár picit már nyitottabb tudok lenni.

Ettél függetlenül nagyon nehéz, mert még egy introvertált nő is inkább nem zárkózott pasit keres, mert még neki sincs ahhoz türelme, amit mástól elvár, hogy türelme legyen hozzá.

2019. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!