Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire lehetetlen kollégista...

Intoxcation kérdése:

Mennyire lehetetlen kollégistaként tartani egy lánnyal a kapcsolatot, kb 150 km távolságból?

Figyelt kérdés

Középiskola kezdésétől kollégista leszek, viszont a jelenlegi osztályomban is van olyan lány, aki után megőrülök. Egyelőre nem tudom, ezt ő mennyire viszonozza, én mindig is a "vicces srác" voltam mindenki szemében, aki mindenre tud mondani egy jó poént, emiatt ugye nem is lenne gond a közeledéssel, csak mikor vele beszélek. Nos, néhányan talán ismerik azt az érzést, egyszerűen semmi, mintha egy másik ember lennék, egy odaállított robot, aki csak akkor vesz levegőt, amikor megengedik neki.

Ezen még próbálok dolgozni a teljes nyári szünet alatt, hogy minél többet beszéljek vele, találkozzunk, stb, ezzel még nem is lenne gond. Viszont a távolság, a középiskola kezdésétől... már nagyobb gond lenne.

Szerintetek megoldható tizenéves fejjel (14F) a "távkapcsolat"? (Konkrétan csak hétvégén látnánk egymást)


2014. jún. 10. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
középiskolásként megoldható, de egyetemistaként nem igazán!
2014. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!