Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék kapcsolatot, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kapcsolatot, nem tudom hol keressek?

Figyelt kérdés
Nem maradt nagyon barátom így felnőtt koromra (23) fogalmam sincs hol tudnék kapcsolatot keresni, másik probléma, hogy egy kisebb városban lakom, ahol tehát nincs is választék, akik lehetnének mind foglaltak. Költözni meg nincs elég pénzem, van aki hasonlóképpen van?

2019. aug. 28. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány potenciális partner él a 15 kilóméteres körzetedben, kérdező?
2019. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A pàrkapcsolatkeresêsnek mi köze a baràtokhoz? Én amúgy netes tàrskeresőn ismertem meg a pàrom, akivel azóta hàzasok vagyunk.:) Nekünk, ês több ismerősünknek bejött a dolog. Többen a baràti körünkből is így talàltak pàrt.
2019. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyobb baráti társaságban talán könnyebben talál párt az ember. Bár nem mindig.
2019. aug. 28. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is kis városban lakom, de örülnék, ha létezne olyan nő az ország határain belül bárhol, aki kompatibilis velem.

Ez a kis ország velejárója sajnos...

2019. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mindenki születhet nagyvárosba, ez van, önerőből meg nagyon nehéz lépni.
2019. aug. 28. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:

ÉN alapból egy kisebb városban nőttem fel (30 ezer fős), de egyetemre Pestre jártam. Ott nem hogy baártnőt, de még igazán jó lány ismerősöket sem tudtam találni. Ismerkedés nuku.

Aztán hazaköltöztem miután végeztem és a kisvárosban lett először barátnőm, szinte azonnal. Szóval nem számít hol vagy, mekkora településen, csak szerencse kell hozzá. Illetve jókor kell lenni jó helyen (és jó állapotban :D).

2019. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
30.000 fős azért nem olyan kicsi, igen nagy szerencse kell hozzá, mai világba sokkal nehezebb párt találni Az tény
2019. aug. 28. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
11 ezer fős kisvàrosban élek. Neten megismertem valakit aki az egész addigi életét Budapesten élte, rengeteget beszélgettünk, talàlkoztunk, összejöttünk, majd 1 év kapcsolat utàn hozzàm költözött. Az, hogy nem egy vàrosban éltek, nem akadàly, ha az ember tàrsat szeretne. De persze a kényelem nagy úr.
2019. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki rosszul, de nekem neten semmi nem jön össze, badoo, tinder. :/
2019. aug. 29. 09:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mik ezek, én rendes netes tàrskeresőn voltam. ( Voltunk). Mai napig ingyenes.
2019. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!