Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vesztegetem az időmet vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztepi kérdése:

Vesztegetem az időmet vele szerintetek?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja beszélek egy sráccal online. Tinderen ismertem meg, tudom rosszul kezdődik.Viszont érdeklődő és kedves, nem úgy mint az exem, vagy a többi pasi, akivel eddig volt dolgom. Bevallotta, hogy nem volt még barátnője, szóval lehet köze van ahhoz, hogy még nem beszéltünk meg találkozót. Felmerült már többször is, de nem lett konkrét időpont. Igen messze lakunk egymástól. Még telefonon sem beszéltünk, pedig igénylem, legalább egyszer a találkozás előtt. De nem szeretném a szájába rágni ezeket a dolgokat, ha magától nem jutna eszébe...

Mi legyen? Mivel lehetne jelezni neki, hogy nekem ez kevés így?



2019. aug. 29. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk, ha kombinálás és taktikázás helyett szimplán megírnád/megmondanád neki, az valszeg eredményes lenne.
2019. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SHARON TATE ***** válasza:
34%

Nem egyeznek az igényeitek. Két hónap írkálás

beszélgetés nélkül elég sivar egyoldalú kommunikáció.

Én hagynám a helyedben vagyis a válasz a kérdés edre igen csak az idődet vesztegeted.

2019. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Hívd fel te,2019 van.

Amúgy ez még csak ismerkedés korai szakasza.

Nekem is volt anno n,em is egy olyan pasi, hogy írásban tök kedves, szimpi volt, irl meg egy bunkó. Volt konkrétan,hogy ki se szállt az autójából. (Azon röhögtem, oszt ott is hagytam)

2019. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki hogy mit szeretnél és akkor majd alakul. Lehet hogy az elején neked kell majd picit egyengetni a dolgokat aztán majd feloldódik ő is.
2019. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki,hogy mik az igényeid.Lehet,hogy félénk és nem meri kezdeményezni.
2019. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne töketlenkedj. Kérjed el a telefonszámát és hív fel, vagy hívd messengeren, akkor a számot sem kell megadnia. Találkozót is írjad meg, hogy két hét múlva, szombaton 14:30-ra x helyen találkozunk.

Ilyen srác nem fog kezdeményezni, hiába vársz rá. Toljad te, ha akarsz tőle valamit vagy zárd le.

2019. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se ásd még egyből a történetet. Lépj te.
2019. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindketten 20 évesek vagyunk. Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2019. aug. 29. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!