Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Csak az időmet vesztegetem?

Figyelt kérdés

Már fél éve van egy barátom. Nekem ő az első komoly kapcsolatom, minden téren. Nagyon szerelmes vagyok, azt hittem, hogy ő is... Nos, én már 1 hónap után bemutattam a szüleimnek, ők azóta sem kedvelik, meg így a családból senki nem bírja, mert szerintük én neki csak egy vagyok a sok közül... Mindegy. Ő viszont még fél év után sem mutatott be otthon. Mindig megígéri, hogy hazavisz, aztán mindig "közbejön" valami. Szóval kamuszagú a dolog. Most is így volt ez, azzal a különbséggel, hogy már egy hete nem láttam, mert "beteg, és rosszul van, és így ne találkozzunk"... Azt mondta, majd szól, ha jobban lesz, és találkozhatunk. Ez olyan, mintha kivenne egy fiókból, ha kellek, és elrak, ha nincs rám szüksége, nem? Én értem, hogy rosszul van, de egy kapcsolat egymás támogatásáról is szól, nem? Nem várom el tőle, hogy mindig a toppon legyen, és ápolom, ha kell... Na mindegy. Szóval mit gondoltok? Nem vagyok neki fontos?

19L, 22F


2010. aug. 14. 10:27
 1/5 StephanieXx ***** válasza:

Ejha:)...Meg tudlak érteni:)

Elmondom,hogy én mit tennék,és anno mit tettem,ilyen helyzetben.

Mondtam neki,hogy szeretnék Vele beszélgetni,komolyan.

"...Volt időm átértékelni a kapcsolatunkat,amíg "betegeskedtél".Szeretnék választ kapni,arra,hogy: Mit érzel irántan,és ha kérlek,most az egyszer őszíntén válaszolj. ( Válaszolni fog valamit..)

Mi az oka,annak,hogy nem mutatsz be a szüleidnek?

(Mondani fogja,hogy ő be akar...csak mindig közbejön valami bla-bla bla)

Hívd fel a figyelmét,hogy most őszínte beszélgetésről volt,szó...és ne hazudozzon már annyit,mert minek is!?!

Én,akkor a következőkre gondoltam:

-egyáltalán nem akar bemutatni,mert:

*szégyel engem

*szégyeli a családját,vagy a családi körülményeiket.


Renélem választ fogsz majd kapni:)

2010. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 StephanieXx ***** válasza:

Apropo...én már rákérdeztem volna elöbb is,konkrétan.

Nem éltem volna hónapokig bizonytalanságban.

Beszéld meg Vele szerintem.

Ha nem mutat be a családjának,és nincs megfelelő indoka,akkor szakíts Vele.

2010. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ismerős a szitu!! Hagyd ott még mielőtt ő fog elhagyni sztem! Ezt tapasztalatból mondom!!!csak vesztegeted az idődet rá, miközben találhatnál magadnak egy normális fiút is!!
2010. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért nem mész el hozza h nézd meg mi baja?vagy h kamu v igazi betegség...de úgy h pl egy este anélkül h szólj neki ..és mikor előtte vagy akkor szólj...mert ha van vkije akkor biztos nem lesz otthon v vmi

amúgy meg szerintem kamuzik a srác

20f

2010. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, elég gáz a szitu...

BEteg, hetekig, nyáron? MEgfázott vagy mi? Hagyjuk már, olcsó ürügy.

NEm mutat be a szülőknek. Oké, ennek állhat a hátterében z is hogy lehet szégyelli a családját vagy ahol laktok, de ezt is meg lehet beszélni.

Esetleg te tudod kik a szülei, milyen körülmények között él?

Semmiképp ne menj oda váratlanul mert az csak még nagyobb zavart okoz majd!

Én felhívnám és választás elé állítanám hogy vagy beszél veled és bemutat a szüleinek vagy elhagyod.

HA szeret megteszi ha nem akkor jobb ha nem pocsékolod az időd és energiád egy ilyen jellemtelen alakra.

2010. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!