Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz, hogyha az edzés mellett...

Igaz, hogyha az edzés mellett nem követek annak megfelelő étrendet, akkor az időmet vesztegetem?

Figyelt kérdés

Valahogy így szeretnék kinézni:

[link]


Utána olvastam rengeteg oldalon az edzésnek, és mindenhol azt írják, hogy az edzés mellé mit tudom én milyen étrendet kell követni, meg hogy állandóan számolni kell a kalóriákat, stb, stb... Az az igazság, hogy én nagyon nem tudok ilyenekkel foglalkozni, mert szüleimmel élek, és az elég nagy luxus lenne, hogy nekem mindig külön kell vásárolni, külön kell főzni, stb... Egyébként azokat az ételeket esszük mint minden átlagos magyar család. Tényleg hozzá se fogjak így az edzéshez? 17/F


2011. júl. 23. 15:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
De, mindenképp fogj hozzá... lesz eredménye hidd el. Az, hogy milyen az attól is függ, hogy mit jelent nálatok egy átlagos magyar család kajája. De csodát étrend nélkül ne várj.
2011. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem, te nőni fogsz, csak a többiek zabálnak edzés mellé. Egy kicsit azér nem lehetne gondolkodni, mielőtt felteszel egy kérdést? Ha az autóra ráírják, hogy 98 as benzin kell bele, belehugyozol???


Kaja nélkül általános erőnövekedés lesz, de izomtömeg minimális. Ahogy ki akarsz nézni, arra étrend nélkül ne is számíts. Azon, hogy egy fél felsőtestet linkeltél, már meg sem lepődök az átlag mentalitás miatt. A guggolókeret meg mehet a méhtelepre.

2011. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

elsőnek üzenem magyar kaja: káposztás tészta+almás sütemény+kóla


amúgy meg a kérdezőnek: az izmok fehérjékből állnak, ha nem viszel be fehérjét nem lesz izom, ennyi


és az előbb felsorolt kajákba nincs fehérje

2011. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg ez az átlag akkor az elég elkeserítő... Amúgy ez az egész csak kifogás! Nekem apám cukorbeteg, én erőedző vagyok, anyám meg pont nem szereti sem azokat amiket én, sem azokat amiket fater eszik. Szóval ha ebédet kell főzni, 3 féle lesz csinálva (az én extra adag kajáimról nem is beszélve). Ha anyám kidőlt, akkor én főzök, ha másét nem is az enyémet biztos. Pénzileg sem állunk csuda fényesen de mindent meg lehet oldani... nem veszek magamnak konzerv cipőket, nincs adidas pólóm, de ha másra nem is pulyka alsócombra mindig jutott.
2011. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát mi a magyar kaja? Pörkölt, gulyásleves, húsleves, rakott krumpli, soroljam még :D? Kólát meg ilyen üdítőket nem nagyon iszom, csak vizet. Csokoládét meg cukrokat főleg nem eszem, mert azoktól a fogam fáj...
2011. júl. 23. 16:48
 6/25 anonim ***** válasza:
Ki lehet húzni tényleg. Találni kell egy jó helyet ahol olcsó pl. a hal, és bespájzolni 6 kilót, abból elvagyok 12 napig... És mi se állunk jól anyagilag, és ezt most komolyan mondom...
2011. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ami a LÉNYEG fiam:


Eheted te ezeket, lesz egy kis erőnövekedés, kevés izom is, de amit linkeltél, az kemény munka és kemény kajálás.

2011. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Jó, és akkor mit javasoltok ami legalább könnyen elkészíthető és jól bevált, és nem drága?
2011. júl. 23. 19:15
 9/25 anonim ***** válasza:

Én pl nagytételbe veszem a pulykacombot, 30kgot egyszerre, ez egy havi adag. Itt Békéscsabán a pipitérbe 450-500Ft/kg-ba jön ki, tehát igencsak tűrhető az ára. Jó, tökölni kell vele, és nem is színhús mert ott a csont benne de ha utána számolsz akkor is ez a legolcsóbb. Ha mondjuk hígítod, disznóval (900Ft/kg) akkor még meg sem unod. A rizs meg potya kaja, annál olcsóbb köretet nem találsz (még a kenyér is drágább) arról nem is beszélve, hogy egyiket se nagy művészet megcsinálni.

A technika egyszerű a húsnál: ujjnyi víz alá, letakarod, amikor megpuhult leveszed a fedőt és sütöd egy kicsit.


A rizst meg így csinálom: 1,5x annyi vizet teszek alá mint amennyi a rizs, fedetlenül 7 percig főzőm nagylángon (közbe kavarom) majd lefedem és kislángon még 8 percig. Ilyenkor elzárom, megkavarom egyszer lefedem, 10 percet otthagyom és ehető is :)

2011. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
És minden nap ezt kell enni? Az nem durva egy kicsit :D?
2011. júl. 23. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!