Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert kell egyedul lennem? :'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell egyedul lennem? :' ( En miert nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 22:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
36%
Én is erre keresem a választ minden este.
2019. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Én is így vagyok. Az élet sz@r és igazságtalan.
2019. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Én is így vagyok vele, de sztem senkit nem érdekel.
2019. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell, elrontasz valamit, ha nem tudsz kapcsolatot kialakítani. Bár én sem tudok de annak megvan az oka, főként a lelkem romlottsága vagy hiánya és a betegségeim.
2019. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy azért, mert nem használsz ékezeteket.
2019. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Ezt mindenféle bántás nélkül, de elhiheted, hogy megvan az oka. Szerezz némi önismeretet és derítsd ki.

A legnagyobb probléma valószínűleg az, hogy nem tudsz egyedül lenni és durván kapcsolatfüggő vagy, valószínűleg túl is idealizálod. Tanulj meg teljes életet élni egyedül és ne valami hatalmas megmentőként gondolj egy kapcsolatra mert nem az.

2019. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az ok általában a rossz külső. És van amin nem lehet változtatni...
2019. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Telefonrol irtam a kerdest es piasan meg amugy se sehogy nincs kedvem mobilrol ekezettel kinlodni. Azon kivul helyes a helyesirasom. Keves gond van vele. Teny: nem nezek ki jol. Illetve a vilagi kockasagom vegett sosem kerestem a nok tarsasagat es keves dolog erdekelz igazan. Nem tudom mire vagyik ma egy no. De meg baratkozashoz is pofara mennek a nok ma mar.
2019. aug. 29. 22:52
 9/29 anonim ***** válasza:
20%

-szingli anyuka vagy

-túl sok partnered volt

-túl kevés partnered volt

-nincs bmw-d

-van bmw-d

-túl kövér vagy

-túl sovány vagy

-túl izmos vagy

-"túl jó vagy hozzám"

33/f

2019. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
A szingli anyukák is kapósak, ha jól néznek ki. Csak a csúnya nők vannak egyedül.
2019. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!