Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert kell egyedul lennem? :'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell egyedul lennem? :' ( En miert nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 22:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
31%
soha nem értem ezt, hogy miért nem lehet ékezetet írni, mintha nem létezne ilyen a telefonokon, vagy csak sz**arul van beállítva és nem szerepelnek a felső sorban az ékezetes betűk...
2019. aug. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kapcsolatfüggő. A kapcsolatfüggő, minden helyzetben, minden áron, de együtt akar lenni valakivel, függetlenül attól, hogy az adott illető milyen.

Persze ez se jelenti azt hogy akárki lehet, de ha megvan 1-2 kritérium, amit elvár, akkor már elfogadja.


Én nem rohangálok napi szinten senki után és nem is próbáltam meg erőszakosan ismerkedni. Most se teszem, bár csak azért, mert úgy se megyek oda senkihez.

Csak rövid az élet, és nem akarom egyedül tölteni.

2019. aug. 30. 07:38
 23/29 A kérdező kommentje:

Rbnek talán nem, de akkor is rettenetesen felszínesnek tartom a nőket. Ez van. Akár hol vagyok, járok, nőt csúnya pasival sehol nem látok. Vagy ha látok is, akkor az se kell egyiknek se. Pl este belefutottam egy ilyen társaságba, és egy olyan srácba, aki nem annyira előnyös külsőre.

Neki sincs, és neki se jön össze.


Az a baj, a világ totál kifordult magából, és tényleg elegem van belőle. Az átlagos pasit már meg se látják, nem értékelik. És lerí az összes nőről, hogy a tökéleteset keresik. De basszus, olyan hogy tökéletes nem létezik.

Amúgy több ismerősöm is, akik már voltak külföldön, megmondták, hogy a magyar nők a legutálatosabbak a világon.

Minden külföldi országban sokkal közvetlenebbek az emberekkel, és sokkal könnyebb is haza vinni a nőket.

Nem tudom, hogy a magyarok miért nem tudnak normálisak lenni.

Keresik a tökéleteset...

Múltkor is, 3 7/10-es csaj kint volt a szintén 7/10-es pasikkal, erre mit csináltak bulizóhelynél? Ott üvöltöztek, meg veszekedtek egymással, már majdnem össze is verekedtek.

Fáj, mert régen még tudták értékelni az embereket. Nem a külső volt a lényeg.

Ma mi a fontos? "Jaj Réka, láttad már a fincsi cukker pasimat, hát nem helyes?" "Jaj Barbikám, annyira irigyellek, az én Tamásom olyan tré, hol találtál magadnak ilyen gyöngyszemet?"

Aztán az ilyen helyes pasikra utazó nők többségénél meg:

Pár hónap múlva: "Réka, emlékszem még arra a tetű szemét pasimra? Hát nem megcsalt a szemét b...z.ja?" ETC.., sorolhatnám a helyzeteket.

Szerintem sok esetben a tökéletes túl van értékelve.

Ja és a többségnek az számít, hogy vigyék wellnessbe, vigyék kirándulni országszerte/külföldön, ha ezt nem adja meg a pasi, mehet a levesbe.


Kihalt minden tisztelet a nőkből.

2019. aug. 30. 07:54
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

Talán nem a felszínes nőkről kéne álmodozni...

De neked csak az kell, közben meg megy a sírás.

Nem veszed észre, hogy saját magad ellensége vagy?

2019. aug. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%

Szia,

Nekem itt a 8-as válasz hasznos volt, nézd meg ha gondolod esetleg.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Szép napot, üdv.

2019. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nőgyűlölő. Tudom, pár hozzászólásomból az jött le, de rohadt fáradtan mindent írok amit nem kéne. Csupán már 24 órája voltam ébren egy családi veszekedés után.

Engem nem érdekel, ha nem mindenkinek tetszem, mert úgy se tudnám magam elképzelni mindenki mellett, meg azért sokan nekem se tetszenek úgy.

De az amikor már mondhatni adott 100 lány és a 100 lányból 1-nél sincs sikerem, na az már tényleg szemétség.

Én nem a világot akarom, nem akarok minden nőt megkapni, mert világ életembe csak egyre vágytam volna.

2019. aug. 30. 13:25
 27/29 anonim ***** válasza:
87%
Add fel, foglalkozz mással. Xard le a nőket. :))
2019. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

A legszarabb az egészbe hogy egy kicsit részeg csajt megállítottam, és beszélgettünk. Nem volt amúgy vészesen részeg, teljesen tudott magáról.

És azt mondta, hogy szerinte jól nézek ki. :/, hogy kamu volt e, vagy sem, sosem derül ki úgy se.

De amúgy volt pasija, és láttam is és ezerszer jobban néz ki mint én.

2019. szept. 1. 06:37
 29/29 anonim ***** válasza:
53%
Vannak olyan emberek, akik valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva a kutyának sem kellenek, mint te vagy én. Max. beszélgetni/barátkozni akarnak velünk a nők, de semmi többet, soha. Ez van, ezen nem lehet változtatni, csak lexarni és elfogadni. Én azt mondom kerüld a nőket és foglalkozz a karriereddel, hobbiddal és gondolati szinten is kerüld a témát. :) F
2019. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!