Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor "barátnő szerzésre" gondolok, akkor egyből az jut eszembe, hogy tulajdonképpen semmit nem tudnék megadni egy csajnak?

Figyelt kérdés
Sem fizikálisan, se szexuálisan, se érzelmileg, se anyagilag. Minden téren off-on vagyok, és ebből a szempontból szerencsésebbnek érzem magamat azon szűztársaimhoz viszonyítva, akik nagy szélmalomharccal stabil karriert építettek ki maguknak, önfejlesztésbe is kezdtek és még az alkatuk/külsejük is vállalható és ennek ellenére is szüzek vagy folyamatosan szívnak a társkereséssel. Nemrég néztem meg néhány csinos egyetemista lány profilját és az jutott eszembe: "jó ég ez a kis nyikhaj huszonéves lúzer kisfiú mégis mi a fenét tudna ezeknek nyújtani, ami miatt az illető lehetne a barátnőm"

2019. aug. 30. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Mi lenne, ha nyafogás helyett kezdenél valamit az életeddel?
2019. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Nezegesd kicsit kevesbe szepikek adatlapjat is.


Amugy lehet, hogy a "szelmalomharcosok" is szuzek, de legalabb van celjuk, hobbijuk, jo munkajuk es remek fizetesuk. No meg majd lesz.

2019. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Azért érzed így, mert te magad nem kezdtél semmit az életeddel. Vagy nem tekintesz az eredményeidre sikerként. Ezt már neked kell tudnod.

Ellenben mi tart vissza, hogy képezd magad, sikereket érj el valamilyen területen, szóval hogy magaddal foglalkozz? Jó dolog, ha felismerted, hogy gond van, de ahhoz azért tenni is kell, hogy ez változzon. Találd ki, min szeretnél változtatni, keress opciókat, válaszd ki a legszimpatikusabbat és fogj hozzá.

2019. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne, ha nem szerezni akarnál barátnőt görcsösen, hanem egyedül is boldog teljes ember akarnál lenni, és akkor jönne magától egy másik fél az életedbe?
2019. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazuk van az elöttem szólóknak. Ha kezdessz valamit magaddal és lesz már egy egzisztenciád, meg érdekes izgalmas emberré válsz, rögtön megjelennek a csajok is, hogy kivegyék a jussukat abból amit elértél. Meg hogy résztvehessenek az izgalmas életedben és szórakoztasd őket. Ha van ennivaló, akkor előbb-utóbb megjelenik az is aki megegye.
2019. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Ha kezdessz valamit magaddal és lesz már egy egzisztenciád, meg érdekes izgalmas emberré válsz, rögtön megjelennek a csajok is"


Csak sajnos a karrierem is romokban. Lusta, antiszoc és gyenge képességű vagyok.


"rögtön megjelennek a csajok is, hogy kivegyék a jussukat abból amit elértél."


Na erre pont, hogy baromira nem vágyom. Arra, hogy sétáló pénztárcának tartsanak, miközben a hátam mögött csalnak orrba-szájba. Akkor inkább legyek szegény és lúzer egyben.

2019. aug. 30. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem itt a 8-as válasz hasznos volt, nézd meg ha gondolod esetleg.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Szép napot, üdv.

2019. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Köszi, de nagyon hosszú ez a komment, nincs türelmem elolvasni.
2019. aug. 30. 14:14
 9/10 anonim ***** válasza:
"Amíg valaki semmi mást nem csinál mint kiabál a sz.ros gödörből hogy neki ott rossz addig hiába dobsz neki kötelet vagy hívsz emelő darut mert esze ágában nincs kimászni." Kiemeltem neked a lényeget a kommentből.
2019. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy hasznos kommentre nem szánsz egy kis időt, akkor nem is kell neked nő.
2019. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!