Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelként tulajdonképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelként tulajdonképpen kifizetődőbb semmit nem mondani az érzelmeinkről és egy kukkot nem említeni belső érzéseinkről? (magyarázat lenn)

Figyelt kérdés

"Jaj ez az aswad már megint kezdi a hülyeséget" - biztos ezt gondoljátok... de előbb olvassátok el mire gondolok.


Ha megnézzük ezt a kategóriát (mivel hónapok óta követem, ismerem elég jól, mások is csak megerősíteni tudnának) azt látjuk, hogy a kérdések nagy része rinyáló férfiakból áll. A kérdések kb fele olyan incelektől származik, akik leírják az érzelmeiket, hogy mit éreznek incelként.

És szinte mindig csak ahelyett, hogy segítenének és együttéreznének velük, inkább még jól beléjük is rúgnak egy jópáran.

A nők részéről meg sokszor olyanokat is látni, hogy: "fúj, az ilyen hisztis kisfiúcskák nem kellenek senkinek, haljanak meg egyedül".


De kijelenthető, hogy a panaszkodó és nyafogó férfiak egyetlenegy nőnek sem kellenek (legalább is 99,9%-nak biztosan nem).

Márpedig egy incelnek ezek a valós érzelmei. Tulajdonképpen semmit nem csinálnak ezek az incelek, csak leírják, az érzéseiket. Egy incel ha csak szimplán leírja az érzelmeit, akkor az sosem lesz leányálom, móka és kacaj. Ezért incel.

De mint láthatjuk az egyenes út a nők averziójának (nem tetszésének) kiváltásához.


Így pedig lényegében kijelenthető, hogy incelként ha változtatni szeretnénk keserű sorsunkon, akkor kifizetődőbb nem mondani semmit érzelmeinkről, és soha semmiért nem panaszkodni és nyafogni, csak csendben eltűrni és hősiesen viselni a dolgokat.

Elvégre nyafogós kisfiúcskák egyetlenegy nőnek sem fognak kelleni...



2019. aug. 30. 01:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
35%
Nem én a férfi incelek női verziója vagyok, én megértelek titeket.
2019. aug. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

#1


Ez ritka. Ha majd véletlenül bekerülök a Valhallába miután hősies halált haltam vagy ilyesmi, akkor Odinnal felíratom a neved valahová.

2019. aug. 30. 01:13
 3/39 anonim ***** válasza:
97%

Meg kell tanulni úgy kifejezni az érzéseinket, hogy nem másokat okolunk. Ezt hívják asszertív önérvényesítő kommunikációnak. Van egy könyv, ha jól emlékszem az a címe, hogy Zsirávnyelv.

Elmagyarázza, hogyan kell a bennünk zajló konfliltusokat mások tudtára adni erőszakmentesen. A rossz családi minták miatt kevesen lattak jó példát maguk előtt, hogyan kell magunkat a saját véleményünket kifejezni. A problémákról beszélni kell, de nem mindegy hogy hogyan. Erre tanít meg a könyv. [link]


Nem várhatja el valaki a kultúrált segitőkész figyelmet miközben maga is folyamatosan fröcsög, degradál és keményen sérteget mindenkit. Indulatmentesen reagálni erre kevesen képesek. Ez itt a baj.

2019. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
24%

Nem drága egy kalasnyikov.

33/f

2019. aug. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem, az incelek problémáinak az egyik fő okozója az, hogy az árnyalt gondolkodásról (és érzelmekről) azt sem tudják, eszik-e vagy isszák.
2019. aug. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen kérdéseket összefoglalom neked: minden nő gold digger, ri.banc, bunkó ha megszólítják, de szexre jó lenne. Hogy lehetne ingyen használni azt, amelyikre rábökök?


Ez nem érzelem.

Az pedig igenis egy jó szándékú, hasznos tanács, amikor valaki azt írja pàr kérdés alatt, hogy forduljon az illető pszichológushoz.

2019. aug. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%

1: én meg a női incelek férfi verziója.


Na erre varrj gombot 🙂

2019. aug. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%

Én ismerek olyan srácot aki elég esélytelen volt még általános iskolában. Gyakorlatilag biztos voltam benne 14-15 éves korunkban hogy csak akkor lesz nője ha valami ocsmány brünhilda jobb híján elkapja egy körre.

Aranyos fiú volt szerettem mint barát de túl súlyos volt valamiért élből nem kedvelték az emberek sokat volt bántva gyerek korunkban még a mozgása is gáz volt mert csípő ficammal született. Ezt tetézte egy nagyon rossz családi háttér (össze vissza kefélő a partnereit válogató nő több agresszív apa jelölt többszöri költözés stb)

Szóval a szerencsétlen meg kapta a pakkot bár soha nem panaszkodott. De ami miatt nagyon esélytelennek gondoltam az a jelleme volt. Kedves de visszahúzódó védelemre szoruló fiú volt akinek a külső adottságai is csak rontottak a helyzetén.

De amiért ennyit gépeltem róla az az hogy mostanra megemberesedett még mindig kicsit zsíros de amúgy egy zenekarban gitározik ki tanult egy szakmát ahol sokat volt fiúk között és férfiasabb lett a jelleme. Már nem az jut eszembe hogy ha bántani akarják oda ugrok és megvédem bár ugyanezen okból már nem is akarják bántani. Jelenleg szerelmem alapuló párkapcsolatban van már vagy 4-5 éve.

Hogy vissza kanyarodjak a kérdésre nem csak azon múlik mit mond az adott ember. Azért lesz valaki incel mert a jelleme olyan amilyen. Ha nem panaszkodnának orrba szájba a jellemük akkor se változna. Akkor is érződne a viselkedésükből mozgásukból helyzetekre adott reakcióikból hogy milyenek (lásd kérdés: "csak csendben eltűrni és hősiesen viselni a dolgokat." komolyan mit kell hősiesen viselni amivel nem birkózik meg minden felnőtt ember minden nap?). A mimika az elejtett megjegyzések az ahogy az emberek között mozog az illető ahogy él ahogy kommunikál mind ezernyi infót rejt. Akkor is incelek lennének ha holnaptól mind megnémulna a különbség talán egyedül itt GYK-n érződne mert kevesebb lenne a szegény kicsi én/ minden nő... kérdés.

Ahhoz hogy egy incel ne legyen incel az kéne hogy felismerje mi az ami taszítja a többi embert vagy legalábbis megakadályozzza a pár keresést a számára és ezen tulajdonságait javítsa. Emellett a szociális készségeket fejleszteni és kihúzni magukat a saját maguk által ásott gödörből. Mert amíg megy a mantra arról hogy "csúnya vagyok kicsi vagyok gyenge vagyok szegény vagyok bezzeg a nőknek a nagy fszú magas izmos gazdag pasi kell mert minden nő ribnc " addig képtelenek lesznek normálisan látni a világot és ez a negatív érzelmi spirál megmérgezi a lelküket és a környezetükkel való kapcsolatukat.

Pedig az egész csak azon a felismerésen múlik hogy a világ nem gonosz (persze vannak gonosz emberek de nem kizárólagos a dolog) és nem attól lesz kedves rendes valaki hogy incel... nincs olyan hogy kollektív nemek (minden...kezdetű mondat) hanem egyének vannak és nem a világ fog alakulni a kedvük szerint hanem nekik kell megérteni a világot és alkalmazkodni.

Amúgy amikor elkezdték szétverni az oldalt én morci voltam mert itt tényleg egy jó közösség volt segítőkész emberekkel akikkel lehetett beszélgetni és az első pár hónapban tényleg akartak segíteni az itteni síró bandán is de hamar rá jottek/jöttünk hogy ide nem segítségért jönnek az ilyenek. De mostmár nem bánom mert így remek vita oldal lett ami jó stressz oldásra. Viszont ha valaki tényleg attól várja a segítséget vagy megoldást hogy napi 5 különböző szegény kicsi én kérdést tesz föl (sokszor bicskanyitogató stílusban) azon se itt se a való életben nem lehet segíteni. És attól hogy napi 5 kérdés alatt simogatjuk a buksiját se lenne jobban mert ez nem így működik.

Amíg valaki semmi mást nem csinál mint kiabál a sz.ros gödörből hogy neki ott rossz addig hiába dobsz neki kötelet vagy hívsz emelő darut mert esze ágában nincs kimászni. Mindegy mit mond.

2019. aug. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
91%
A probléma ott kezdődik, hogy a saját szerencsétlenségüket másra hárítják. Én értem, hogy valóban azt érzik, hogy más a hibás (jelen esetben a nők), de attól még nem lesz tény, nem lesz valós, nem lesz tény...
2019. aug. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Rossz nezni mar hogy mennyire felszines r... az osszes no. Undorito szemetek :(


Ez egy incel érzelmi állapota.

Mond, te erre mi pozitívat tudsz írni?

Lássuk:

Nincs igazad -> Az ki van zárva, az incel szentül meg van győződve az igazáról.

Nem mind ilyen -> Lásd fent.

Keress fel szakembert-> Megsértődik.

Változtass magadon -> Kifogás hegyek.


Esetleg adhatsz tippeket, hogy kis tütyüli, ártatlan, törékeny lelkét mely kedves, együtt érző szavakkal kényeztessük?

Komolyan érdekel, hogy erre szerinted mi a tíz pontos válasz, mert tíz kérdésből nyolcnál ide lyukad ki a kérdező.

2019. aug. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!