Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha 33 évesen diplomásként gátat szab az ismerkedésemnek, hogy még otthon élek (jövőre veszek lakást hitellel) és keveset keresek (180 körül kézbe)? Nem kellene, lelkiekben kinyír ez engem, hogy ekkor sokaknak már család van.

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Milióan élnek így, mégis van párjuk. Más lehet a gond.
2019. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugye gyűjtöm a pénzt, már van pár millió a lakásalaphoz és úgy vagyok vele, hogy akkor csajozok, ha a kezemben lesz a saját lakáskulcsom (még ha hiteles is, de félig az enyém). Csak ugye közben öregszem, egyre kiesek a fiatalabb nők látóteréből (bár rengeteg 40 es ismerősöm huszonéves nőkel jár).
2019. aug. 30. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg jó páran élnek így, én a helyedben nem érezném magam emiatt lúzernek.
2019. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért csajozol csak akkor?

Barátnőm is 33 évesen ismerte meg a párját, illetve a srác volt annyi, másfél éve együtt vannak, és a srác a családjával él. Mi van ebben?! Semmi.

Felesleges lett volna egyetemistaként külön élnie, pluszban fizetni még egy csomót.

2019. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
10 per 8 nő reakciója, ha otthon élsz, hogy jujj, baj van. A másik két nő meg vagy defektes vagy ronda, elhízott. Én se nem ronda, se elhízott nem vagyok. De lehet defektes, hogy nem keresek 250-300 ezret, hogy külön éljek albiban, mint a legtöbb 40 es ismerősöm.
2019. aug. 30. 23:05
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nem költözöl el otthonról, prostikon kívül jobbra ne is igazán számíts. Az itthoni nők szemében az egyik legelvetemültebb állatfaj az olyan férfi, aki 30 év felett a szüleivel lakik.
2019. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megértelek kedves kérdező. Tudom milyen érzés, hogy inkább gyűjtögetsz lakásalaphoz, és nem szórod a pénzt albira, és közben az idő meg csak telik. Én ugyanezt élem át. Nekünk nehezebb, mint akinek 20 évesen megvették a szülei a lakást, és más dolga sincs csaj csajozzon. Nem tudunk ellene mit tenni. Próbálj pozitív maradni, sportolni, és ki tudod tolni az időveszteség miatt elszenvedett károdat. Ha jól tartod magad, 38 évesen még simán lehet egy értelmes 27 éves nőd. Kitarátást! :) Egy hasonló cipőben járó, mamahoteles, lakásra gyűjtő sorstárs.
2019. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy évekig gyűjtögethet az ember, akkor sem halad semmire. Én is ezt csinálom. Régen "jajj 5 milliót összeszedek és veszek egy házat"... most, mire meglenne az 5 misi, már 15-be kerül ugyanaz :(
2019. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez itt a nagy gond, a lakásárak többszörösére emelkedtek, a fizetések pedig alig max 20%-ot. Egyik idősebb 55 éves kolléganőm éppen pár hete mondta, hogy de jó, hogy 2009 ben megvették Pesten a másfél szobás lakást a gyerekének 8 millióért, ami most 22 millióba kerül ugyanott. Mert most esélyük se lenne venni. Durván 3 szoros áron mennek ezek egyes helyeken, a fizetések meg legjobb esetben is ha 50%-al emelkedtek. Hitelt meg egyedül pár nélkül felvenni szinte öngyilkosság, ha nem keresel bőven átlagon (Pesten 230 körül van, országosan 200 körül)felül.
2019. okt. 17. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!