Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik mindig ellentétesen a lány?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt akivel már volt találkozó is.


Egyszer totál bezár, mondja hogy nem férek bele az életébe... Utana kinyílik és nagyon jól elvagyunk... Majd megint be és megint ki.


Ugy nyílt ki mert utána pár nappal ismét beszélgetést kezdeményeztem.


Most megint bezárt és kezdem unni ezt a játékot.


Oke, oké nem jövök be neki, de miért ilyen változékony a lelki világa?


2019. aug. 31. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Na és a férfi? Nem lehet így általánosítani! Ez emberfüggő!

Egyébként valószínűleg össze van zavarodva!

2019. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem akar teged abszolut. Csak valamikor kepes attol még magát jol érezni a tarsagodban.


Irok szelsöseges peldat:

Tegyük fel egy fogatlan büdös nö szomszedod aki rad van kattanva. Udvariasan elutasitod ugyan de attol még szoba allsz vele a lepcsöhazban es lehet jol el tudsz vele beszelgetni is.

2019. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tudja hányadán álltok. Én is ilyen típusú nő vagyok és én is ezt tettem az adott férfinál, akivel nem tudtam hogy mi is van. Mikor rákérdeztem, és megkaptam a választ, onnantól kezdve tudtam melyiket kell tennem.
2019. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez mennyi ideje tart?

Mi az a fontos, ami miatt nem férsz az életébe? Annak az elfoglaltságnak is változhat a ritmusa.

2019. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőként válaszolok: mert nem tudja maga sem perpill (még), mit akar. Mondhatjuk úgy is, hogy össze van zavarodva, ahogy első írta.


De ha egyáltalán nem akarna, szerintem nem nyílna ki neked időnként annyira. (Már ha tényleg meg tudod különböztetni a small talk-ot és a valódi érdeklődést, beszélgetést, ami hosszabb és egy kicsit tartalmasabba felszínes szokásos sablon sallangoknál).


Utóbbi esetében nem érdekled, csak kedves.

2019. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

mert fél, mert nem tudja, nem biztos magában és benned sem


ha megnyílsz neki és elmondod mit érzel, mi a terved, akkor ö is ezt fogja tenni

2019. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!