Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » KB lehetetlen olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KB lehetetlen olyan férfit találni aki érdeklődik a nőnek az életéről és nem csak magáról beszél?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Ember saját magamat kell eladnom neked,akkor miért rólad beszélnék?
2019. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
A jóképű,magas,izmos férfiakkal az a baj,hogy saját magukat szeretik és te csak egy maszturbációs segédeszköz vagy.
2019. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz az életedre kíváncsi,akit valóban és komolyan érdekelsz.


De még ilyenkor is kell magáról is beszélnie.

2019. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne lehetetlen?
2019. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Én ezt fordítva tapasztalom. A legtöbb nő csak a saját nyvalyáiról képes beszélni.
2019. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem, itt vagyok én, és sokan rajtam kívül. Általában a barát zónában vagyunk megtalálhatóak.
2019. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
KB ugyanennyire képtelenség olyan nőt találni itthon, akinél nem a férfi anyagi helyzete és lakhelye a döntő szempont.
2019. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem, lehetséges. Az más kérdés, ha az ilyen jellegű férfiakon átnézel. A barátzónádban vannak ilyen srácok.
2019. szept. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kb nem...
2019. szept. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem gondoltam volna, hogy más is észreveszi ezt a problémát. Közel 2 évig beszélgettem valakivel, aki általában mindig magáról, a nyavalyáiról, lakótársairól beszélt. Nagy ritkán megkérdezte mi van velem. Én úgy vettem észre, hogy az ilyen típusú férfiak csak valami "igazolást" várnak saját részre, hogy mennyire érdekesek, esetleg mellette még önbizalomhiányosak.
2019. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!