Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarok egyetlen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok egyetlen egy lánnyal sem szexelni sem pedig párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Mindenki döbbenten néz rám amikor kijelentem, hogy semmi vágyam nincsen rá. Nem ismerkedem a lányokkal és beszélgetni sem szoktam velük. Felvállalni nem tudnám magamat előttük mert szégyellem a kinézetemet és minden tekintetben kevés lennék hozzájuk ezért inkább kerülöm őket.

2019. aug. 27. 12:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hog nem vagyok meleg, és aszexuális sem.
2019. aug. 27. 12:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Most ezt miert irtad ide ki ?
2019. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány.
2019. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hellmano ***** válasza:
Nem baj ám az ilyen, erre szokták mondani, hogy "több marad nekünk".
2019. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig, ha nem erdekel az ellenkezo nem es meleg sem vagy, akkor aszexualis vagy.
2019. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel tudom, hogy kevés lennék hozzájuk ezért nem.
2019. aug. 27. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem az van, hogy nem akarsz hanem akarnál de szégyenkezel ezért inkább lemondasz róla. Ez önbizalomhiány. Ezert nem "akarsz".
2019. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és tessék ismerkedni! Nyavajgásból semmi se lesz!
2019. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazad van. Mintha már lemondtam volna róla. Nekem az ismerkedés nem megy. Csak küszködés lenne.
2019. aug. 27. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Mágányos fárkás vágy! Te neűnek nem kellecc! Aúzdi vagy, és shinter vagy!
2019. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!