Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kissé különc csendes, visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé különc csendes, visszahúzodó, aszociális, de intelligens 30as pasik mind kapcsolatban vagy házasok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani, olvasni hogy az ilyen típusú férfiak "nem kellenek senkinek", de akikkel eddig találkoztam szinte mind foglaltak.


Karakterre a tipikus kissé különc, irodalmár, nyelvész (nem jól kereső típusok, inkább szerény műkedvelő) aki nem nagyon szól senkihez. Ennyire különböznek pl. az itt vázolt illetve a valós arányok, és tulajdonképp minden ilyen típusú férfi kapcsolatban van?


2019. szept. 2. 03:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, remélem nem. Nekem ilyesmi a zsánerem, persze azért nagyon visszahúzódó se legyen, meg külsőre se legyen csúnya. Csak sajnos sok férfi képzeli magát intelligensnek, meg műveltnek, azért mert kb 5 évvel ezelőtt elolvasott egy könyvet...
2019. szept. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
67%

Mert akik ilyeneket kiirnak azok többsége nem irodalmár, hanem reálos kocka. Pl matematikus na és az ilyenek tényleg a kutyának sem kellenek.


Plusz akiknek gondjuk van, azt meg sem látod a valóságban, mert nincs benne a "jó pasi" zónádban.

2019. szept. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Ó jaj... ha a gyakori válaszait venném alapul családi/párkapcsolati szempontból, rég eret vágtam volna :D. A való életben szerencsére teljesen máshogy működnek a dolgok.
2019. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
71%
Vannak, de aki olyan szinten válogat mint az első, ne csodálkozzon, hogy nem talál senkit. Nincs olyan, hogy tökéletesen összeilletek. Kompromisszum mindig kell.
2019. szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a leginkább szimpatikus típus, de úgy tűnik visszafelé ez nem annyira érvényes.

A "reálos kockaság" szerintem szintén pozitívum, pl. érdekdelnek a természettudományok, de humánvonalon tanulok, viszont szívesen hallgatok a témában szakavatottabb személyeket.

Habár az igaz, hogy a humán vonalon, irodalmi, nyelvi területen jeleskedőknek az esztétikai érzékük, így stílusuk is jobb a legtöbb esetben.

2019. szept. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Én valami ilyesmi lennék, néha kellek valakinek, de többségben "aranyos vagy, szeretlek mint embert...".

Bár az is számít milyen intelligens, nőknek az intelligens általában színházba járós komolyzenei koncertre járóst jelent, kicsit karótnyelt stílussal. Én nem járok, lazább vagyok, nevetek sok alpárinak nevezett viccen is, csak programozok, politizálok, műszaki dolgokhoz értek, logikázok, tudományos témákhoz értek, szóval ez nem "valid" intelligencia a legtöbbnek :)

2019. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Nem mind. Pl. párom is ilyen, de ismerek hasonló 30 fölötti férfit, aki nem foglalt. Bár ő elég magának való, ráadásul hosszútávon nem egy egyszerű személyiség, nem is szokott nagyon ismerkedni.
2019. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

"Vannak, de aki olyan szinten válogat mint az első, ne csodálkozzon, hogy nem talál senkit. Nincs olyan, hogy tökéletesen összeilletek. Kompromisszum mindig kell."


Ez tényleg hatalmas válogatást jelent.:D A felsoroltakon kívül ezernyi negatív tulajdonság is lehet még, ami bőven ad esélyt a kompromisszumkötésre.

2019. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló vagyok, és elég sok ilyen férfit ismerek. Egybevág a tapasztalatom a kérdezőével: amelyikünk nem extrém módon fura és lelkileg rendben van, az szokott párt találni (nem mondom, hogy a buliban egymás után szedjük fel a lányokat, de komoly kapcsolatnál ez kevésbé tényező...)


#2

Valószínűleg te se sok matematikust láttál... Valamivel több köztük az esőember, mint az átlag körében, de a nagy többségükről észre sem vennéd (hacsak nem az orrod előtt lóbálják a tudományos fokozataikat).

2019. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
22%

#9 tévedsz.

Matematikus vagyok!

Észreveszik a nők, de nem az intelligenciát, hanem az elvontságot, a fanatizmust, a logikai készséget. Legtöbb matematikus társamnak elég fura stílusa van.

Szóval észreveszik. Ahogy az egyik válaszó írta, ez nem valid intelligencia. Mert amikor egy nő intelligenciárol beszél, akkor tulajdonképpen csak egy kifelé mutatott rongy rázást ért alatta, bölcsészek között is ezért találnak "intelligens" férfiakat, mert a bölcsészet tudományos szempontból nagyjából pont az a rongy rázás, amit keresnek.

Egy átlagos igazi matematikust, aki tényleg hivatásbol fanatikus, és valóban jóval több az iq-ja az átlagnál, azt nem nagyon kedveli senki. Még az iskolákban is a kirekesztettség szerep jut általában.


Azt ne keverd ide, hogy már minden gyps-s kamu főiskolát végzett, meg 2éves okj-t végzett marha matematikusnak hívja magát, aki tudja mi az a komplex szám.

2019. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!