Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az új hülyeség mostanában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új hülyeség mostanában?

Figyelt kérdés
Sok Tinder és egyéb adatlapon is olvastam nőknél "Mielőtt kijelentenéd milyen testalkatú nőre van igényes állj meg a tükörben és nézz magadra. NA UGYE!!!" Ezt 90% olyan nőknél látom akik nem vastagabb testalkatúak Han rendesen +30 kilókkal el vannak bízva. Értem én, hogy bántó ha valakit nem kedvelnek a testalkata miatt de ez hülyeség. Ezek alapján én 8 év kézi labda és 4 év testépítő edzés után bárkit választhatók. Viszont aki egy kicsit vagy nagyon eleresztette magát annak muszáj minden nőnek igent mondani.

2019. szept. 2. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

2 dolog lehet.

1 dirket olyan kép van kint, hogy nem látod a teljes testalkatát és az első randin ilyenkor passzolva van és a sokadik ilyen után, ahelyett, hogy vagy lefogyna, vagy odaírni a mai trendi kifelyezést, hogy supersize modell vagy hasonló inkább ezzel a beképzel mondattal tudatja.

2. Tényleg egy beképzelt dagadt csaj, akinek egekben az elvárása.

2019. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem muszáj minden nőnek igent mondani. De a pasik ugyanezt csinálják. Most neked is bajod, hogy nem szexi csajok írják ezt ki, hanem rondák, ők meg "mire fel"?
2019. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Rusnya taplonak gebe nő kell. Hízott mangalicának meg izmos pasi. mi a gond?
2019. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Szerinted mindegyik nő válaszoló top model alkat? :F

2019. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Talán azért mert rossz érzés az, amikor egy dagadt disznó azért utasít el egy nőt aki van 5-10 kiló felesleg, hogy dagadt. Merthogy egy sportostól ez oké, de fordítva már nem...
2019. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Most éppen ez a nagy duma, ami annyira egyedi, hogy minden adatlapon rajta van.



Korábban ment a csontokkal csak a kutyák játszanak, meg az igazi férfinek nő kell, nem kislány (értsd nő 75+ kg, alatta kislány)

2019. szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!