Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Azon aggodom mostanában, hogy...

Apanacsi kérdése:

Azon aggodom mostanában, hogy nem e jött be valami idegen és vitte el valamelyik kulcsot és lemásoltatta és hogy visszajön (tudom hülyeség) Szerintetek mit csináljak, hogy ne foglalkoztasson mindig ez a kérdés?

Figyelt kérdés
Még téli szünetben történt az egyik eset a másik múlt héten, hogy itthon nem zártam be a lakás ajtót de én bent voltam a lakásban . Bár lent is van mégegy bejárati ajtó az biztos bevolt csukva (társasházban lakunk)
2012. jan. 21. 19:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
hát ez egy olyan kérdés amire nehezen lehet válaszolni,de ha eddig nem vittel semmitt akkor nincs mért aggódni
2012. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz akkor cserélj zárat!
2012. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hiányoznak kulcsok? Vagy úgy gondolod, hogy ellopta, lemásoltatta, majd visszacsempészte? :O
2012. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem hiányzik kulcs

én úgy gondoltam, hogy bejött valaki elvitte a kulcsokat aztán lemásoltatta (de ez csak az én elmeszüleményem)

2012. jan. 21. 19:56
 5/15 A kérdező kommentje:
igen úgy gondoltam ahogy elöbb leírtad
2012. jan. 21. 19:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Á, ilyen csak az ááámerikai filmekben van.
2012. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem kell aggódnom ?
2012. jan. 21. 20:07
 8/15 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva... legyél már kicsit reális. :D

Bejön valaki. Elviszi a kulcsot. Lemásoltatja. Visszaviszi a kulcsot. És még ez alatt a két alkalom alatt sem visz el semmit. Visszajön majd még? Ez már kezeltetni való paranoia, remélem tudod. :D Nyugi, senki nem vitte el.

Én meg párszor az ajtóban hagytam már a kulcsot, még nem vitték el, be se zártak, semmi. :D

Meg idegenek azért kiszúrhatóak egy társasházban. Szerinted nagy neonok villogtak a tömb felett, hogy a 3. emelet 6-os lakást elfelejtették bezárni??? Senki sem vette észre, nyugi. :D

2012. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ok köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 21. 23:19
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért nem zártad be az ajtót??? cserélj zárat, és zárd be.


Exemékhez úgy törtek be éjjel, miközben mindenki otthon volt, hogy sosem zárták az ajtót, mondván kint nincs kilincs, csak gomb. A rugós zárnyelvet némi fagyalázó ügyeskedéssel benyomták, és már bent is voltak, persze a slusszkulcs, kézitáskák pénztálcákkal, stb, mind az ajtó közelében voltak, nem volt rossz körük...

2012. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!