Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan mind a társkeresésben, mind a karrierben, mind pedig a szociális kapcsolatokban egy hatalmas nagy NULLA?

Figyelt kérdés
Mert én gyakorlatilag minden téren egy szerencsétlenség vagyok. Nem elég, hogy soha nem volt barátnőm, nem elég, hogy 1,5 éve küzdök a diplomamunkámmal és már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz, de még barátaim/társasági életem sincs.

2019. szept. 2. 23:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

És?

Jóvanazúgy.

2019. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Yes. Na és most mit csinálunk?
2019. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
Én aránylag sikeres vagyok, de a házaséletem egy nagy nulla! Van 14 év plussz tapasztalatom, miben segíthetek? ;)
2019. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy nulla!Hatalmas boldogság vagy nekem és talán még sokaknak!

Épp most tudtam meg, hogy nem én vagyok a legnagyobb lúzer a földön!😀

2019. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
🙋‍♀️
2019. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
... és megalakul a klub!
2019. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ha gondoljátok ki is fejthetitek bővebben a jelenlegi állapototokat. Arra is kíváncsi lennék.
2019. szept. 3. 00:11
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Fogalmad sincs mit jelent nullán lenni.

Semmilyen téren....

Szóval hagyd abba a hisztit és csináld a dolgod...


36/f szűz a többit le se írom ....

2019. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ok.Te akartad.Apró dolgokban olyan szerencsétlen vagyok, hogy bárkit kenterbe verek,de nézzük a többit.A legnagyobb baj, hogy nincs gyerekem és koromból adódóan erősen benne van a pakliban,hogy már nem is lesz😥Párkapcsolatban nincs olyan elmebaj,amilyen pasim még nem volt,de ebből következik, hogy volt már pasim. A diplomamunkám időben elkészült, tehát diplomám is van. A munkámat imádom, az már az én defektem, hogy pont a rosszul fizető munkák érdekelnek, így nagy karrierről nem beszélhetünk. Viszont nagyon jó barátaim vannak, rengetegen szeretnek. Szóval hozzád képest nem is vagyok akkora lúzer 🤔

#4

2019. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok nulla semmilyen téren.


Én már a mínusz kategória vagyok :D

2019. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!