Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még társadalmi gyerekvál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még társadalmi gyerekvállalási kényszerrel nőt szerezni vagy már nem?

Figyelt kérdés

Régebben az apáink, nagyapánk korában még egy nagyon előnytelen külsejű férfi is nőhöz jutott. Miért? Mert nem volt ilyen globális a társkeresés mint most, hogy felmész az internetre és az ország/világ minden pontjából találhatsz társat egy csettintésre, főleg nőként, mert azokra van kereslet.

Régen ha nem volt egy nőnek gyereke, legalább 2, azt a társadalom kivetette, kigúnyoltál, megalázták, megfosztották a méltóságától. Ezért kénytelen volt minden nő megházasodni korán egy férfival, aki éppen jutott neki, aki elérhető volt a környezetében, ahogy azt a társadalom elvárta tőle.

Ma már nem így van. Ma már szabad világot élünk. És ez a "szabadság" ez a túlzásba vitt szabadság sokszor rosszra fordul. Már semmi sem szent, már csak a legjobb pasik kellenek a nőknek. Azok viszont akik qrva jó pasik külsőre, azok nagyon sok nővel szexelnek, nekik jut minden.

Ez minden társkeresési probléma forrása?


2019. szept. 3. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Magyarul csoró vagy
2019. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
20 és 50 éves kor között közel azonos a férfiak és nők aránya. Mivel Mo-on nincs többnejűség, így jobb esetben 1-1 a felállás. Akkor az hogyan állná már meg a helyét, hogy a legjobb pasiknak van csak nőjük???
2019. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Hét szentség, hogy te tetted fel ezt a kérdést is!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2019. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rockarc ***** válasza:
100%

#3


Persze, neki ez a szorakozasa, tarsadalommernokseg egy adag noutalattal leontve. Most elrontjuk a jatekat, mert besul a poszt, amit 1 oran keresztul fogalmazott.


43F

2019. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

" és az ország/világ minden pontjából találhatsz társat egy csettintésre, főleg nőként, mert azokra van kereslet."


Hú de ostoba vagy.

Ha egy nő talál társat, akkor egy férfi is.

Az internet nem csak a nőknek van. Te sem csak a szomszéd csajokat találod meg rajta.


A kérdésed címe is mélysötétségről árulkodik. Nőt szerezni, meg kényszer....

nem csoda, hogy neked nincs.

2019. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

"Régen ha nem volt egy nőnek gyereke, legalább 2, azt a társadalom kivetette, kigúnyoltál, megalázták, megfosztották a méltóságától. Ezért kénytelen volt minden nő megházasodni korán egy férfival, aki éppen jutott neki, aki elérhető volt a környezetében, ahogy azt a társadalom elvárta tőle."


Jaaaaj a régi szép idők, jaaaj de visszasirjuk a tradicionális értékeket jaaaj jaaj jaaj...


Amúgy a nagyanyámnak emiatt a szar fos ösztönlény hím társadalmi berendezkedes miatt kellett feladnia az álmait, és ezt élete végéig emlegette, szóval személyes véleményem szerint rohadj meg hogy vissza akarod ezt sirni.

Másik rokon nénit meg verte a férje egy életen át, de nem mert elvalni szintén a társadalmi előítéletek miatt, és a legboldogabb időszaka az életének az után kezdődött amikor a vén diktátor végre fűbe harapott.


Hidd el kérdező, ha azt mondom, hogy a te farkad nem ér annyit - sőt, a világ összes ferfijainak farka sem - hogy akár egy nőnek is megkeseritsetek az életét. Nyugodtan éld az életed colibatusban.

2019. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Ez van megvàltozott a vilàg a nõknek el jött a kànaàn
2019. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
De most komolyan, a pasiknak ennyi kell? Hogy valaki megtűrje őket?
2019. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem volt egy kapcsolatom ami tönkrement, kiléptem.Én adtam bele anyagilag többet nőként. Lelki és anyagi terrorban éltem. Leépítette az önbecsülésem. Ő volt az egyetlen aki hajlandó volt találkozni a társkeresőröl velem pedig nem vagyok egy rusnya teremtés. Az a baj, hogy aki szeretne, megbecsülne titeket, és nem egy k**** mellesleg komoly jövőt akar az nem kell nektek igazán. A férfiak is el***vásodtak. Alkalmi kapcsolatot keresnek vagy élösködnek párjuk felett. Tisztelet a kivételnek. Ezek után én nem is próbálkozok. Sőt undorodok a gazdag p*csöktöl akik alá apuci mindent alátolt. A jobb nők olyan férfira vágytam aki nem undorodik a munkátol és van egy szakmája továbbá olyat akiben van felelősségérzet a közös jövőre. Nem azt nézi van e kocsija, vagy háza a pasinak. Nem gondolom, hogy ez olyan nagy kérés. Engemet nem kell senki hogy eltartson.......... Biztos vannak férfiak is akik fordítva járnak hasonló helyzetben. Ez a világ már nem az amiben a szüleim éltek fiatalkorukban. Farkastörvények uralkodnak a pénz mozgat mindent. Nagyon résen kell lenni kit enged az ember közel magához....A kedves kérdező szemében nem tudom milyen a legjobb pasi. Szerintem nincs olyan hogy legjobb pasi mint ahogy legjobb nő se. Mindenkiben van hiba. Ajánlom figyelmébe a nézz szembe önmagaddal c. könyvet. Fantasztikus viselkedési válaszreakciokat, konfrontációs problémákat ír le benne a szerző amit ha hamarabb felismerek hamarabb kiléptem volna még összeköltözés előtt. Sok sikert a párkereséshez ami nekem nem sikerült még neked sikerülhet.
2019. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje lenne felállni a gép elől és kimenni a való világba, mert már kezd szánalmassá válni ez a sok összeesküvés elmélet.
2019. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!