Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnének a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnének a nők olyan férfival akinek régi nagymama korabeli bútorai vannak a szobájában és nem modern IKEÁS?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 10:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem zavar.


Amúgy van a régi bútoroknak egy külön varázsa, imádom őket :)

2019. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez már elviselhetetlen mértékű önbizalomhiány és kisebbrendűségi komplexus. Most komolyan a bútorok miatt?
2019. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a régiségeket.A bútorokat is.Nem engedtem,hogy a dédi bútorát eladják a régiségkereskedőnek,elvittem a hétvégi házunkba.
2019. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szeretem a régi, nehéz, sötét bútorokat. Engem nyomasztanak.
2019. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem érdekelt milyen bútorai vannak.
2019. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Hogyha jó állapotban vannak, nem zavarna. Mondjuk én az IKEÁS szimpla modern berendezést szeretem.
2019. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha sötét, engem is nyomaszt, annak korától fuggetlenul
2019. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Az egy dolog, hogy a modern és letisztult bútorok tetszenek de amikor valakivel randizom nem kérdezek rá, hogy és otthon a bútorzat milyen? Az már nagyobb probléma, hogy ha egy férfinek szobája van és nem lakása, ezek szerint a szüleiddel élsz?
2019. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel. Majd ha összeköltözünk, lesznek szép bútoraink, addig azt csinál, amit akar. :D
2019. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%

#8 akármilyen hihetetlen van, aki albérletben él, és bp-en pl 160ezer egy albérlet.

Nem kell hozzá még csak tanulatlannak sem lenni, hogy ne tudja valaki egyedül bérelni. Teszem azt szegény családi háttér, tanári egyetemi végzettség..

Ha neked ez gáz, akkor keress magadnak valami idiótát, aki kitart..

2019. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!