Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Láttátok, hogy a kéretlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttátok, hogy a kéretlenül felugró szexrandi honlapokon miért akarják, hogy huszonéves fiúk nagymama korúakkal randizzanak?

Figyelt kérdés
Csomó ilyen honlap van. A fiatal lányok a gazdag paliknak jár. De bezzeg a sportos fiatal férfiaknak ott van az 50-65 éves korosztály.
2018. máj. 14. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Jólvan ez így, randizzanak csak a nagyikkal, nem zavar!


Legalább a fiatal nők megmaradnak nekem, meg a többi hozzám hasonló férfinak.

2018. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért, azt akarják? Honnan veszed?
2018. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem láttam, reklámblokkolót használok... :-D Te is jobban járnál.
2018. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látom. Amúgy szeretem nézni ahogy egy 22 éves nagy szerszámmal töcsköl egy vén szatyrot. Izgató.
2018. máj. 14. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:
A reklám,az reklám,bár nem tudom ebből kinek van haszna,mire bizrat,és ki sz,aki ennek hatására kap kedvet egy ilyen helyzethez.
2018. máj. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a keresőd/böngésződ elmenti és elemzi az előzményeid, okoska. Welcome to the internet!
2018. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, hanem online filmeket nézek és akkor ugrik fel.
2018. máj. 16. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!