Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért így reagálják le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így reagálják le a csinos nők a kedves közeledésemet a buszokon, villamoson?

Figyelt kérdés
Általában a buszokon villamosokon sokszor ha látok egy csinos nőt akkor odamegyek megsimogatom a hátát, megpuszilgatom, de erre csak elutasítást, káromkodást és csúnya megjegyzéseket kapok
2019. szept. 4. 10:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Remélem hogy egy nap találsz majd valami más hobbit az ide irogatas helyett. Lehetőleg egy erdő mélyén, ahol nincs más ember, sem internet.
2019. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Én is annyira szeretném hinni, hogy troll, de vannak ilyenek, egyszer a vonaton ült oda velem szembe egy srác, pár percig nem volt semmi gond, miért ne ülhetne ott, aztán előrehajolt, elkezdett matatni a cipőjével, még ebben se volt semmi gáz, de utána mikor elkezdte a combomat fogdosni, és nyúlt volna be közéjük, annak már valahogy nem örültem annyira.

És komolyan nem értette, hogy mi bajom, mikor elrántottam a kezét és higgadt hangon elmondtam neki, hogy ezt most kva gyorsan abbahagyja és eltakarodik a búbánat véreres f.ába, vagy rásegítek és olyat kap, hogy leesik a vonatról a következő megállóban.

Szerencsére elhúzta magát, de láttam rajta, hogy tényleg nem érti, mi a bajom. Legszívesebben felképeltem volna.

Sajnos rengeteg ilyen vadb@rom mászkál szabadon. :(

2019. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Csodálkozol? Én behúznék neked egyet a képedbe.
2019. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak trollkodsz, de ha nem, akkor tudd, hogy én tuti kiütném pár fogad miközben elküldenélek melegebb éghajlatra :)
2019. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorúan olvasom az itteni kommenteket tényleg semmi rossz szándék nincs bennem nem a mellét simogatom meg a fenekét vagy nem tudom én mit, csak a hátát, meg most egy két puszit azok nem a szájára hanem csak az arcára nem tudom mi ebben a rossz?!
2019. szept. 4. 14:10
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mi ebben olyan érthetetlen?

NEM ÉRÜNK HOZZÁ IDEGEN EMBEREKHEZ. Nem túl bonyolult.

2019. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki nem akarja, hogy egy vadidegen ki tudja kiféle, miféle belemásszon a privát szférájába, és elkezdje puszilgatni.... Attól még, hogy nem a melleket fogdosod, még marha erőszakos és nyomulós. Milyen jogon és milyen alapon csinálsz te amúgy ilyeneket?
2019. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

NEM ÉRÜNK HOZZÁ IDEGEN EMBEREKHEZ.


De akivel utazok az nem idegen hanem utastárs...

2019. szept. 4. 14:30
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kapnál egy kis tetűt valakitől, nem puszilgatnál többé senkit csak úgy "kedveskedésből"... :-D
2019. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"De akivel utazok az nem idegen hanem utastárs..."


SImogatni, megpuszilni csak rokonokat, barátokat, társat lehet.

2019. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!