Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható lehet a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható lehet a való életben egy olyan ember normális kapcsolatra, mint Forrest Gump? Akinek egyébként helyén van a szíve, de nem túl okos ember.

Figyelt kérdés

Főként nők véleményére vagyok kíváncsi, hogy mennyire fogadna el egy teljesen egészséges ember egy ilyen férfit?


Mi a fontosabb? Hogy valaki okos legyen, vagy a szíve legyen nagyobb?


2019. jan. 3. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Inkább összejönnek valami hippivel, ahogy az a filmben is történik :D

32/f

2019. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Forrest Gump egy 60-70 IQ-s szellemileg visszamaradott ember. Tehát nem egészséges.

Sok fogyatékosnak van hatalmas szíve, mint egy nagy gyerek, és akár képes lehet önálló életre is.

De párkapcsolatra legfeljebb hasonlóval tudna összejönni.

2019. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Gump szerepe nem ezt jelenti pontosan, h nem tul okos. Nem tul okos Aniko volt nalunk, aki hiaba tepert, csak 2est tudott osszekaparni.

Gump szellemileg visszamaradott volt. Nem ugyan az..

2019. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hiszen vannak nem túl okos nők is. Suba subához.
2019. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Forrest Gump is okosabb, mint a valódi nők többsége.
2019. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%

Miért is kell föltétlenül "teljesen egészséges" embernek lennie?


Ha egy ember elvárja, hogy elfogadják őt a hibáival együtt, akkor szerintem ő is úgy áll hozzá az ellenkező nemhez, hogy nem ideális, minden téren normális embereket keres partnernek, hanem ő is elfogad másokat, még akkor is, ha nem tökéletesek. Szerintem ezen kár is vitatkozni.


Bárkinek van lehetősége párkapcsolatra, még a leggázabb emberek is összeszednek valahogy egy nőt. De amikor egy férfinak már irtó specifikus elvárásai vannak, akkor ahhoz írtó nagy szerencséje kéne legyen, hogy összejöjjön, de azon se lepődjön meg, ha örökre egyedül marad szegényke a tökéletesre várva.

2019. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát az enyhe értelmi fogyatékosság szerintem már kívül esik a "nem baj, ha nem tökéletes, így is el lehet fogadni" kategórián, mert egy párkapcsolat (az én olvasatomban) mindenekelőtt szellemi partnerség.
2019. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!