Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet azt tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni, hogy egy lány normális kapcsolatot szeretne e?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel ismerkedem, de néha elbizonytalanodom, hogy lehet csak szexet akar. De én párkapcsolatot szeretnék. Amiatt gondolom hogy csak lehet szexet akar, mert olyan nyíltan célzott a szexre, meg az anyukája is. Amin kicsit ledöbbentem. Rendes lány, de bulizós típus. Nagyon megszerettem az a baj. De félek hogy csalódni fogok benne...
2019. szept. 4. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell lefeküdni vele, egyelőre. Aztán majd kiderül mit akar.
2019. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Rendes randi volt már? Beszéltél róla neki,hogy mit szeretnél? Komolynak tűnnek neki a te szándékaid?

Ezer oka lehet annak,hogy ő így viselkedik.

2019. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg is kérdezheted tőle, mit szeretne..


Jó, nyilván nem mindenki őszinte, de aki eleve csak szexet akar, legtöbbször szerintem be is vallja, hogy nem akar elköteleződni most. (Most a tipik házas meg stb szédítős fasziktól tekintsünk el, egy fiatal lánynak nem kell egy pasinak kapcsolatot hazudnia a szexért...)

2019. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mondja az elején, hogy 20 ezer lesz gumival. :D
2019. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?
2019. szept. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5 Én dettó...


Úgy látszik, bizonyos embereknél a "beszéljetek róla", "meg a kérdezd meg", nem játszik.


Az ilyen idiótákat el tudom képzelni, hogyan intézik a magánéletükben a dolgokat... :D

2019. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi érzelmileg nulla ember rohangál az országban,hogy az a csoda,ha két ember leül és átbeszéli a dolgokat. Kész katasztrófa.:D
2019. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!