Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet csendes, vissza fogott, inkább otthon ülős hétvégéket kedvelő lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kamaszként kicsit könnyebb lett volna,és most nem tenném fel a kérdést,de amikor középsulis voltam nem akartam barátnőt,de most 22 évesen érzem azt hogy most már megkomolyodtam annyira.Volt buliban egy két csókom,de én úgy érzem hogy mellém egy bulizós lány nem passzol,tekintve hogy én nagyon ritkán bulizom.
2018. jan. 28. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Itt most mindegyik az lesz... 😂😂
2018. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Interferencia ***** válasza:
Elvileg bárhol, csak elég kicsi eséllyel.
2018. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én meg pont olyan férfit találok nehezen, aki nem otthonülő, és nem a bulizásra gondolok, de szeretek kimozdulni itthonról, akár lefotózni egy napfelkeltét hajnalban, akár este a kivilágított várost, akár egy buszos kirándulás, akár ki a Hungaroringre egy rendezvényre... stb. De még a szüleim is a kényelmesebb típusba tartoznak, nem is értem, én hogy lettem ilyen más, hogy engem jobban pihentet az aktív kikapcsolódás, mint a döglődés egész hétvégén.

De nyugi, bőven vannak ilyenek, amilyeneket te keresel, lehet, hogy pont itt találsz valakit, szóval hajrá.

2018. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Én a #3 válasz adót keresem, reménykedve, hogy kimozdítana! ;)
2018. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak magadat tudod kimozdítani, ebben senki nem fog tudni megváltoztatni. Ha magadtól nem mész sehova, akkor nem fogsz más miatt sem, vagy nyűgnek fogod érezni. Ha eleve mész magadtól is, akkor ezt egy még aktívabb ember képes felfokozni, de ott benned is megvan ez a menőke. :-) Én senkit nem fogok kirángatni a csigaházból.
2018. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nahhh, nemcsak menőkés, Csernus is... 😀
2018. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem bírom Csernust, ez a saját tapasztalatom. Ha kint vagyok egy tömegrendezvényen, ott is lehet látni, ki az aki tényleg élvezetből van kint, és ki az, aki csak a párja miatt, és magától egyébként nem menne. Én 22 éves korom óta utazok egyedül külföldre is (vonattal vagy busszal), mármint úgy egyedül, hogy nem jönnek velem ismerősök (bár hívom őket mindig), voltam a WSR-en többször (kár, hogy már nem vagyunk benne a versenynaptárban), a Nagy Futamon mindegyiken ott voltam, amióta elindult, szeretem a Red Bull Air Race-t is... stb. Lehet, hogy egyébként nem tűnök egy örökmozgónak, pont azért, mert nincs hozzá állandó társaságom, de untat a semmittevés.

Rengeteg nőismerősöm van, akik mindig irigykedve nézik a fotóimat, de amikor arról lenne szó, hogy jöjjenek velem, akkor mindig van valami kifogás, hogy miért nem, ők kényelmesebbek, nem lehet őket kirángatni ilyenekre. Szóval a kérdésre is válaszolva, bőven vannak kényelmes lányok, nők, csak őket nem lehet megtalálni programokon, nem kelnek fel hajnalban egy kirándulás vagy egy séta miatt.

2018. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
No, és a sok menőke mellett a háztartás rendben van-e?, 😝
2018. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez nem tartozik a kérdéshez és nem tartozik egy idegenre, de nem gondolnám, hogy a háztartás rendben tartása meg az aktív életmód kizárná egymást. Még dolgozni is eljárok, és eltartom magam egyedül...
2018. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nahhh, ennyit a csipkelődésről...
2018. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!