Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak valóban mindenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valóban mindenben jobban elfogadóbbak mint a nők?

Figyelt kérdés
Ennyit a kérdésben úgy látom összességében a férfiak jobban elfogadják a nők hibáit mint fordítva, tehát több olyan férfit találsz aki elfogadja ha egy nő kövér mintha egy férfi lenne kövér,de ugyanez igaz akár az egzisztenciális kérdésekben, anyuka pici fia, lánya esetekben és még sorolhatnám, szinte mindenben...
2019. szept. 5. 10:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorin még a vágósúlyban lévő férfiaknak is csinos barátnő kell...
2019. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyk-s férfi #1: a harmincas nők már el vannak használva és értéktelen roncsok

Gyk-s férfi #2: Nem szivtiprokent nekem csak dagadtakkal kell beernem?

Gyk-s férfi #3: hogy tehetek szert egy esztetikusabb nősténypéldányra? Lehetőleg legyenen még félig meddig gyerek.

Gyk-s férfi #4: Na gyerekek én már annyira kanos vagyok, hogy lealjasulnek addig is hogy megb aszok egy öreg dagadt elhasznalt nőt.

Gyk-s férfi #5: azta.. elkepszeto hogy mennyire elfogadoak vagyunk a nőkkel, és mennyire tiszteljük őket. kár hogy ezek az agyatlan ri bancok csak a bunkó férfiakra buknak :(

2019. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Siralmas, hogy itt mindig egymás ócsárolása megy.. . az oldal neve is lehetne lassan emesztogodor.hu
2019. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!