Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, nem kelendő és incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, nem kelendő és incel férfiak, hogyan reagálnátok arra hogy ha egy csinos nő kezdeményezne, udvarolna nektek?

Figyelt kérdés
Egy ismerős csúnya férfinak udvarolt egy csinos nő de ez a férfi megijed tőle, ti is ilyenek lennétek?
2019. szept. 5. 20:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nem vagyok csúnya :'D
2019. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#10 egyetlen dologtól fosztom meg magam , az irdatlan pofára eséstől és a lehuzástól.

Sajnálom hogy te ilyen naiv vagy, remélem nem szívód meg.

2019. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem naivság, hanem tudatosság. Egyszerűen csak nem ítélkezek más emberek fölött.
2019. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13 ez nem ítélkezés ez józan ész. Ha voltál valaha kint az életben akkor tudnád hogy ez nem így müködik
2019. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Tudnám, hogy valami átverés, el akar nekem adni valamit, vagy ilyesmi. Engem mindenki utál, tehát valami hátsó szándéka van.
2019. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
Beszélgetnék vele és örülnék neki, hogy egyáltalán beszél velem. De nem élném bele magamat és nem képzelnék bele semmit. Egyszerűen örülnék ennyinek is és kellemes emlék lenne később, hogy ennyi is juthatott nekem.
2019. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hogy udvarolt neki? Ketszer ramosolygott a boltos csaj? Csak kedves volt vele szimplan.


35f incel

2019. szept. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Megijednék ettől a helyzettől, de ha kitartó lenne a nő, akkor 2-3 alkalom után beadnám magamat.
2019. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem azt hiszem ma sikerült elüldöznöm a hétéves csodát.

Esélyt egy gyonyorű kedves nőre.


A mai nap után biztos vagyok benne hogy akinek nem volt senkije és itt irkál annak soha nem is lesz mert képtelen feldolgozni. Én legalább is már képtelen vagyok hinni és engedni.

2019. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
7%
Én abban bízva edzek, hogy egyszer egy nő pusztán az izomzatom miatt rám veti magát, és szinte megerőszakol.
2019. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!