Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolat kövérebb nőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat kövérebb nőkkel?

Figyelt kérdés

Világ életemben a kövérebb nők vonzottak de mégis olyan nehéz olyat társat találni aki elfogadná magát úgy ahogy van és elfogadná hogy nekem úgy tetszik ahogy van. Ezért eddig mindig kompromisszumokat kellett kötnöm a magánéletemben és véknyabb lányokkal is ismerkedni, de már kezdem unni.

Ráadásul még az is hogy kövérebb nőkből is több alkat van. Azok közül pedig kifejezetten azt találom a legvonzóbbnak akik inkább körte alkatúak. (Nagy fenék, széles csípő, vastag comb, véknyabb derék és véknyabb felsőtest)

Szerintetek mennyi esély van rá hogy megismerhetek egy olyan nőt aki gyönyörű, magát is szépnek látja, elfogadja, legalább 110 kiló és körte alakja van?

23F


Akiknek pedig rögtön értelmetlen választ akarnak írni arról hogy "fujj" és hasonló baromságok annak most tanácsolom hogy zárja be az oldalt. Nem nekik szól. (De tuti lesz az a pár idióta aki nem tudja megállni a megjegyzéseit)


Ja meg a másik fajta kedvencem. "a belső számít" Velük közlöm hogy igen számít a belső. De az is számít mi az amit vonzónak talál az ember. Ugyanis ez egy párkapcsolat.



2019. szept. 6. 14:26
1 2
 11/18 Diazepam ***** válasza:
49%
Nem egészen offolás. Úgy csinálsz, mintha baj lenne hogy egy kövér nő nem fogadja el magát. Pedig ez a normális, és kérdésedre válaszolva nem sok esélyed van olyat találni, aki lexarja a saját életét még csak gondolati szinten is. Nem mellesleg veszélyezteted az egészségét azzal, hogy próbálod rábeszélni, hogy jó ez így.
2019. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Addig minden esélyed meglenne találni egy szép, telt, körte alkatú nőt aki jóban van magával amíg el nem jutsz a 110 kilós kritériumhoz. Persze a magasság is fontos tényező, de ha csak nem 180 magas nőt keresel akkor nem hiszem hogy találsz olyan nőt aki ennyi kilóval is szereti magát.(pár extrém kivételtől eltekintve).


Ugyanis amit te leírsz az nem telt,husi meg stb, hanem a pontos megnevezése morbid elhízás. Viccen kívül, tényleg így hívják. Ezt egy nő nem tudja nem látni és ha látja akkor bizony zavarja is.


De hogy biztatót is mondjak. A te fétisedre is van kínálat. Szerintem akár facebookon is találhatsz erre specializálódott csoportot, de kb biztos vagyok benne, hogy van ennek saját társkeresője is, szóval annyi a dolgod hogy megkérdezed dr Google t és biztos találsz előbb utóbb egy ilyen nőt.

2019. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

110 kiló, na de hány centihez? 140? 190?


Én is voltam egyszer egy kövér csajjal, akivel pont azért nem lett több belőle, mert nem tudta elfogadni magát, meg hogy 20 kilóval könnyebb vagyok nála. Szerintem többel is. :DDD

2019. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező! Egy gyors kitérő és igyekszem választ adni a kérdésedre, hátha segíthetek.


Ez leginkább azoknak szól, akik lenézik és elítélik az összes túlsúlyos embert.

Én kaptam az élettől majdnem + 40 kilogrammot és nem azért, mert egesznap csokit zabálok és nem mozgok.

Sokan nem tudják, lmétezik olyan, hogy HORMONZAVAR és sok esetben nehéz leküzdeni, azok ellenére, hogy kapok/kapunk orvosi segítséget. Ez megviseli az embert fizikailag és mentálisan is + az ilyen kedves megjegyzések mindig jól tudnak esni.


Szóval a válaszom:

Nem akarlak elkeseríteni, de a kövér nők 99 százaléka nem fogadja el magát. Lehet van olyan, aki úgy tesz, aztán este sír a tükör előtt.

Nem azt mondom, hogy egészségesnek tartom, ha valaki 100+-os, de talán, ha találkozol egy ilyen lánnyal akkor max Te tudsz neki segíteni ebben, hogy elfogadja és szeresse magát valamennyire.


Nekem nagyon nehéz, amióta meghíztam és ha közeledni próbál hozzám egy férfi azt érzem csak azért,mert épp nem volt más kéznél vagy csak egy fogadás része vagyok. Tehát a többi kövér lány/nő is így érzi magát.. gondolom én. :)


23/N, aki izzad 5 perc lovaglás után.

2019. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Diazepam ***** válasza:
30%
Nem +40 kilónál kell elmenni orvoshoz, hanem mondjuk az első 10esnél amit hirtelen ok nélkül felszedsz. Ne haragudj de nem hiszem el hogy orvosi kezelés mellett az ember 20-30 kilókat hízik.
2019. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Nyilván nem +40-nél kaptam észhez.

Mindenki azt hisz amit akar. Ez már nem rám tartozik. :)

2019. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%
#14 Te mennyiről indultál? A hormonzavar előtt is volt rajtad felesleg? Ez családodban halmozódik?
2019. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Maximum 3-5 kilogramm, ami rajtam volt, de több nem.

Rendszeresen sportoltam és ügyeltem arra, hogy mit és mikor eszem, mert hajlamos vagyok a hízásra.

Családban is előfordultak pajzsmirigyet érintő problémák.

2019. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!