Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolat kövérebb nőkkel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat kövérebb nőkkel?

Figyelt kérdés

Világ életemben a kövérebb nők vonzottak de mégis olyan nehéz olyat társat találni aki elfogadná magát úgy ahogy van és elfogadná hogy nekem úgy tetszik ahogy van. Ezért eddig mindig kompromisszumokat kellett kötnöm a magánéletemben és véknyabb lányokkal is ismerkedni, de már kezdem unni. Szerintetek mennyi esély van rá hogy megismerhetek egy olyan nőt aki gyönyörű, magát is szépnek látja, elfogadja és legalább 110 kiló?

23F


Akiknek pedig rögtön értelmetlen választ akarnak írni arról hogy "fujj" és hasonló baromságok annak most tanácsolom hogy zárja be az oldalt. Nem nekik szól. (De tuti lesz az a pár idióta aki nem tudja megállni a megjegyzéseit)


Ja meg a másik fajta kedvencem. "a belső számít" Velük közlöm hogy igen számít a belső. De az is számít mi az amit vonzónak talál az ember. Ugyanis ez egy párkapcsolat.



2019. jún. 20. 03:07
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos nehéz elhinni hogy van olyan pasi aki kifejezetten kövér nővel akarna összejönni és nem csak szexre.

Eddig ahányszor ismerkedtem mindig pofára esés volt a vége.

2019. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát képzeld el létezünk 😂
2019. jún. 20. 07:27
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de most mit mondhatnánk? Ha neked a kövér nők jönnek be, keress kövér nőt( van bőven). Ha meg az önbizalma, a saját magához való hozzáállása nem megfelelő, akkor próbáld meg egy másikkal. Ennyi.
2019. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos tényleg kevés az olyan túlsúlyos csaj aki elfogadja magát olyannak amilyen. Én azért nem ez a kategória vagyok (156 cm 60 kg) de még ez is zavar, igaz én szültem és ennek köszönhető, de nagyon zavar a kis pocakom ami maradt. Szóval nem lesz könnyű olyan nőt találnid aki azzal a súllyal amit leírtál boldog és megvan elégedve magával. A másik pedig hogy nem hisszük el hogy valakinek így is kellenénk, lehet azt hiszi csak szívatod hogy kell neked, nem egyszerű. De sok sikert!
2019. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

En a kövér nő kategória vagyok :)


És vidám, boldog :) kiegyensúlyozott :)

Alapból ilyen voltam, vagyok, így ismertem meg párom. Ezt szerette, a van mit fogni, és hozzá az önbizalmamat, hogx szerettem, szeretem magam :)

Vannak ilyen csajok, lányok, nők :)

Strandon voltunk tegnap én bikiniben, ebben erzem jól magam :)vékony jó alakú baratnőim meg egeszben , és jajj nagy a hasam, nagy ez nagy az 😋🤪 kiábránditó,

Mig ők jajjgattak én jól ereztem magam :)

2019. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ismertem pár nőt aki boldog volt kövéren. Bár a problémádat nem értem mert ezek a nők kevés embernek kellenek párkapcsolatra. Néha én is szívesen dugnék ilyeneket perverz élvezettel de ennyi. Az izmosabb telteket és s törékeny tinicsajok az ideálom.

Ezért jó hogy kerek a világ és mindennek megvan a helye. Ha nem lennének hozzád hasonló emberek akkor egy csomó csaj maradna egyedül.

35F

2019. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A természetes kiválasztódás 😂😂
2019. jún. 20. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz :)
2019. jún. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!