Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek az olyan nőkről, akiknek van rendes munkájuk és másodállásban prostiskodnak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 6. 15:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

" én ismerek jó néhány olyan nőt, akik 200 ezres telefonnal járkálnak"


És csak tájlkoztatlak. Minden hónapban tudnék magamnak venni egy 200 ezres telefont, anélkül, hogy bármit változtatni kellene a megszokott életszínvonalamon. És prosti sem vagyok.

2019. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

#11


Seems legit.


A gyakorin mindenki milliárdos.

2019. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"e szerencsétlen! Most már azért prosti szerinted egy nő, mert műkörme van?


A pasik 200 ezres telefonja nem zavar? Ők is prostik?


Megsúgom, sokan részletre, hűségidővel vesznek telefont. Ősi magyar szokás.


És az ostobaság, rosszindulat, más pénztárcájában kutakodás is."


#10 Például onnan, hogy tudom hol és mit dolgozik, amellett azt is, hogy egyedül él és abból a fizuból nem futná arra az életszínvonalra ahogyan él.. Az a baj, hogy ti nők sokszor hülyének néztek minket, én pl. ha végig nézek egy nőn, nagyjából be is tudom lőni az anyagi helyzetét, abból hogyan öltözködik, milyen cuccai vannak, stb.. Az ápolt külső is kb. 90%-ban anyagi kérdés a nőknél. a Jó smink, jó frizura, szép ápolt bőr ezek mind mind baromi sok pénzbe kerülnek, csak ebben sokan nem is gondolnak bele. Egy jó nőt általában nem a szél hord össze, hanem annak vannak bizonyos részletei, hogy hogyan épül fele gy ápolt csinos nő. De nyilván, ezt nektek nőknek nem kell elmagyarázni, ezt inkább az olyan tudatlanabb férfitársaimnak írom, akik nem tudják.

2019. szept. 6. 18:06
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Mindig friss műkörmöm van, havi 10 ezer ftba kerül. Ennek kéne földhöz vágnia?
2019. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Abban kivételesen igazad van, hogy a jó külső pénzkérdés.


A másik következtetés viszont téves. Az ország lakosainak 90 százaléka magasabb életszínvonalon él, mint amit a fizetése indokolna (ld smartTV a putriban).

2019. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer levezettem A4-es papiron, hogy mennibe kerül egy közepesnél alacsonyabb szinvonalon egyedülállóként élni ma Magyarországon, onnantól fogva, hogy reggel kinyilt a szeme 1.-n és 31.-én éjfélkor lefeküdt. Lakbér+rezsi+kisautó+telefon+kevésdivat+kaja+tampon+WCpapir+kaja+harisnya, stb stb. Ezt kevés 20-onéves lány számolja végig hogy lásson egy átlagot.
2019. szept. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Synesztro ***** válasza:
91%
31/F én nagyon sok lányokkal kapcsolatos kérdőívből azt szűrtem le, hogy a lányok többsége azért vállal be eszkortot, mert vagy olyan helyen tanul, ahol a tandíj-szállás-megélhetés kombóra nincs más kiútja, ezek voltak a legtöbben a tizen-20on éves kategóriában, a 2ik helyen a szimpla megélhetés mutatkozott, el akart költözni a szülőktől, saját életet kezdeni, de nincs miből, nincs alap tőke. a 3ik részleg eredetileg nem is gondolt ilyenre, de jött egy váratlan (tényleg váratlan) kiadás, vagy életminőségi romlás, ami miatt hirtelen kénytelen volt ebbe beleugrani. (Volt aki egy írdatlan nagy számla miatt teszi, de olvastam már olyanról, aki csak felelőtlenül áthajtott egy trafin, 100 fölötti bírság, és inkább bevállalt 1-2 menetet hogy kifizethesse, volt akit bepereltek, és annak a költségeit rendezze, volt aki a családját akarta kisegíteni a hitelből.stb.) és végül talán ezek vannak a legkisebb mértékben, akik a luxusra vágynak, vagy eleve mert mondjuk nimfomániás hajlamaik vannak. De ezek többsége is inkább szeret rárepülni egyetlen gazdagra, sem mint hogy minden prolival összefeküdjön. Ahhoz tényleg gyomor kell.:S Egyébként a fő kérdésre az a válaszom, hogy nem alkotok véleményt egy prostiról, amíg nem tudok az életéről további hátteret, amire meg ugyebár senki nem kíváncsi a kuncsaftok közül, és semmi közünk sincs hozzá. Úgy tekintek egy prostira, mint bármelyik másik nőre, aki szolgáltatást kínál nekem, mint pl. aki eladó, vagy kérdőíves, vagy kasszás, vagy bármi más. Emberszámba veszem, és nőként kezelem, nem bunkózom, nem nézem le, és megtisztelem azzal, hogy igyekszem minél korrektabbul bánni vele, hogy minél kisebb mértékben érezze azt, hogy alantas dolog nekem adnia a testét. (Ez a minimum, amit egyébként mindenki megérdemelne a társadalmunkban). Mivel a testét veszem igénybe, így kölcsönösen figyelek arra, hogy neki se fájjon, vagy legyen kellemetlen a dolog, így remélhetőleg mind2en elégedettek leszünk a szolgáltatás lebonyolításával. Aztán megyek az utamra.
2019. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak teljesen igaza van.

Más nézőpontból :

Van egy lány, Mucsajröcsöge Alsón. ALkoholista szülők, kocsmafalu, stb. Szép csinos, ki akar törni, max szakközépig juthatott. Van mondjuk 150E Ftja. Összecsomagol 10bugyi-2blúz-2farmer-egycipő módon, vonatra ül és feljön Pestre, mert elege van a kocsmafalusi életből. Leszáll reggel 9-kor a Nyugatiba és körülnéz, hogy most mi van ? Na innen mesélje el valaki mit tehet és ha belemegy egy két pasis pénzezős ajánlatába, az elitélendő ?

Vagyis nem a 10-edik Seychelles szigeti útja miatt csinálja, hanem azért, hogy egy hét múlva tudjon tampont-tejet-kenyeret-párizsit venni.

2019. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ez nagyon nincs rendben, főleg ha főiskolás, egyetemisták csinálják, mert nekik inkább követendő példát kellene mutatniuk erkölcsileg és egy valamivel becsületesebb életvitelt lenne ildomos követniük, de úgy látszik, pont ők a legnagyobb hóhányók sajnos. Abba meg már belegondolni is rossz, hogy milxen anya lesz majd az ilyenekből? A gyerekét is arra fogja majd tanítani hogyan kell strichelni a fősuli mellett? Szép kis jövőkép az biztos. Abban sem értek egyet, hogy ha valakinek nehézsége adódik az életben, akkor csak ez az egyetlen megoldást. Ez hülyeség, mert mindig van más megoldás. Az mondjuk tény, hogy könnyebb a lábát szét tenni, minthogy dolgozzon valami normális munkát.. De azt hiszem ez sokat elmond a mai fiatalságról mint ahogy a mai felsőoktatásról is. Semmi erkölcs, semmi becsület, semmi tisztesség. Ezek a fogalmak már nem is jelentenek semmit a mai nőknek.
2019. szept. 8. 16:06
 20/24 A kérdező kommentje:
Aztán még ők vannak megsértődve, ha tárgyként kezelik őket és semmibe veszik őket. Hát.. sajnos mindenkit úgy kezelnek ahogyan rászolgált, ez alól a nők sem kivételek.
2019. szept. 8. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!