Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másodállásban szexmasszázzsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodállásban szexmasszázzsal foglalkozom, nagyon jól fizetnek érte nem szívesen hagynám abba, de most lehet, hogy abba kell? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval szexmasszázzsal foglalkozok ez a másodállásom, namost úgy néz ki lesz egy nő akivel komolyra is fordulhatnak a dolgok, ezt szerintetek elmondjam neki, vagy ezt el fogja tudni fogadni, vagy abba kell hagynom?

Amúgy mindent csak kézzel végzek.

Alapjáraton sima masszőrként kezdtem.


Nem szavesen hagynám abba mert sok pénzt hoz.

29/f


2015. ápr. 22. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kevés nő díjazná ezt.
2015. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Egy cipőben járunk, én másodállásban űrhajós vagyok, de lehet hogy most abba kell hagynom mert a Marsra akarnak küldeni, ami elég messze van és van itt a szomszéd lány akivel alakulgat valami és ő nem tudja rólam hogy én titokban űrhajós vagyok és ha majd komoly lesz és akkor nem tudom hogy most hogy lesz, de akkor lehet hogy abba kell hagyjam amit nem szivesen teszek, mert jól fizetnek és szeretek űrhajós lenni.

Ja, és mindent kézzel végzek!

2015. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez itt nem a reklám helye!
2015. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg prosti vagyok Svájcban,a férjem tudja.Ez van,valamiből élni kell.
2015. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért nem kezdesz egy masszőr csajjal? :D
2015. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!