Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A prostik hány százalékának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik hány százalékának szokott lenni párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy.. bár ez csak az én véleményem.
2019. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
67.5%-nak. Honnan a fszból tudjuk? De komolyan.
2019. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Az összes prostinak volt eddig kapcsolata, akivel együtt voltam.

Bár én nem random járok valahova, hanem 6 bejáratott prosti van.

2019. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

42.29%


Mégis honnan a búbánatból lehetne ilyen statisztikát tudni, de komolyan?


Eleve szerinted hány % bejelentett munkás, mint "természetbeni rekreációs szolgáltató"? 😃 és ebből is hány % nyilatkozik a párkapcsolatáról....


Arról nem is beszélve, hogy tulzó többségben letagadják a visszajárós klienseik előtt is, hogy nehogy kiszeressen belőlük szerencsétlen lúzer :D


Rosszat tenne a boltnak... mész be rendelésre Kalányos Rihannához és a nappaliban ott ül Lakatos Dzséjzí, egy 2 kilogrammos színarany Jézus fuxxal, lufira szteroidozott karokkal. Mit szólnál hozzá? 😃

2019. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

ma 19:26


Pont hogy a bejáratott prostik bevallják, hogy kapcsolatuk van, szerinted aki prostit hív azt érdekli?

És a prosti jár hozzám, nem én a prostikhoz..

A fuxos barátját ki is tenném az erkélyre levegözni, amíg végzek az asszonkával..

2019. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég soknak,van akinek családja van.Persze nem mindegyik férfi tudja hogy mivel foglalkozik az asszony.Nem a sarkon állókra gondolok.
2019. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

... és mikor épp eltorzult arccal ejakulálnál kutyusban...


Benyit az a kigyúrt bika , majd kedvesen szólítja gerlepárját:


"Kicsym, kezdődik az Éjjel Nappal Budapest. Ne dolgozz túl sokáig, reklám végére ideérsz. Ja és édesanyád telefonált, kérdezi gyógyul-e már az antibiotikum rezisztens kankód?"

2019. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5 Kitennéd az erkélyre? :D


Összegyűrne fél kézzel, mint egy alumínium löncs konzervdobozt :D

2019. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában a stricijük a barátjuk.
2019. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Ja és az a strici ott parkol egy használt BMW-ben a ház előtt. Ha csak picit is rosszul bánsz vele, vagy nyikkant egyet, már bent is van az ágyad előtt és szétüt egy ródium boxerrel.
2019. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!