Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki instamacákra vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki instamacákra vagy smink nélküli szupermodellekre hajt. Átlag alatti nőnek nem is lehet párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Átlaggal is jobb híján beérik, mi lesz így az átlag alatti, bűnronda nőkkel? 😥

2019. aug. 2. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Ki akadályoz meg téged, hogy te is pózolj az instán ezer filterrel és 10 kg malterral a fejeden?

Amúgy, húzd ki az arcod a kijelzőből és menj ki az utcára...

2019. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ami engem illet nekem csak az a lényeg, hogy ne a nők alsó 20-30%-val jöjjek össze. A felső 70-80%-al megelégednék. Ennek ellenére még sosem volt párom és mindenütt elutasításokba botlottam. Holott nem vagyok bunkó és még csak egy ork sem.
2019. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
De lehet, nem mindenki hajt az általad említett nőkre.
2019. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy nem a szupermodelek után hajtó srácokra kellene hajtanod, hanem észrevenni a szomszéd srácot például. Vagy "Pistit aki 10 éve csak barát de olyan jólelkű". Itt van legtöbbször a gond.
2019. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az
2019. aug. 2. 21:36
 6/8 A kérdező kommentje:
átlagos férfiaknak is szép nő kell. Nem jönnek össze olyannal, aki nem tetszik nekik.
2019. aug. 2. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
6: Mert lehet, hogy neked az átlagos srác egyébként valójában nem átlagos? Akkor próbálkozz átlag alattival. Az miért nem jó? Ha neked nem jó átlag alatti srác, a srácnak miért kelljen átlag alatti nő? Tényleg semmi rosszindulat nincs abban amit írok, csak próbállak kicsit elgondolkodtatni, hogy átgondold a dolgot mélyebben.
2019. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Én összejönnék egy átlag alatti nővel is, de még nekik is ronda vagyok. Beszélgetésem alig volt, randi meg egyátalán nem, de férfiként még így is messze a legsikeresebb a Tinderen vagyok, az összes többi társkereső időpazarlás az én külsőmmel, de még a Tinder is. Nem is tudom hol ismerkednek az átlag alatti lányok, igazából a Tinderen is szinte csak olyat látok aki nekem tetszik, ez pedig azt jelenti, én biztosan nem vagyok szimpatikus nekik. Van egy két előnytelen külsejű lány ismerősöm, ők is találtak maguknak valakit, őket kellene megkérdeznem, hol ismerkedtek meg egymással. Nem a neten, az biztos. F
2019. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!