Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak itthon ilyen siralmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak itthon ilyen siralmas a társkeresés problémája vagy külföldön is?

Figyelt kérdés
Itthon egyszerűen tényleg mindkét nem részéről siralmas sztorikat hallani. Azt hinné az ember, hogy a nők panaszkodnak többet erről neten,de amugy gyk- n sokkal több panaszt látok férfiak részéről. Persze azért van elég női oldalról is. Én mondjuk azt hallottam,meg olvastam is külföldre ment magyar lányoktól, hogy kint nem ilyen durva a helyzet. Persze abnormális mindenhol van csak lehet nem ennyi. De az a rengeteg komment amiben mindenki panaszkodik: volt aki már olyanokat írt,hogy 2 haverja is öngyilkos lett emiatt,meg hogy már feladta. És ezek pasiktól....komolyan mondom mintha őket sokkal jobban kínozná a dolog. Banyek komolyan mi a fityfene folyik már Magyarországon? Hogy jutott el idáig?
2019. aug. 17. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
31%
Mindneki felszínes. És több a ronda pasi mint a ronda nő! Amikor még nem volt internet addig a nyomibb pasik is találtak nőt! Most már csak akkor rúgnak labdába ha a nőt ott hagyja az alfa a gyerekkel és akkor kell nekik egy balek eltartó.
2019. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
77%

" és akkor kell nekik egy balek eltartó."


Szánalmas vagy. A nők is dolgoznak. És különben is mire mennének egy minimál béres balekkal?

2019. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
73%

Nem a GYK-ból kell kiindulni, itt eléggé felül vannak reprezentálva az alacsony társas készségű férfiak.

Akik emiatt öngyilkosok lettek (részvétem): orvosi esetként a világ többi részén is csakugyan nehéz párt találni.

2019. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
62%
Egyes férfivá felnőtt egyedek megmaradtak agyilag kisfiúk szintjén, szerintem valahol a nevelésükben lesz a hiba.
2019. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
28%

Külföldön is *pontosan* ugyanarra panaszkodnak az emberek, mint itthon. A nők többsége fiatal korában rohan a rosszfiú típusú férfiak után, akik dugásra tartják őket (általában többet is egyszerre), így képtelen normális kapcsolatot létesíteni. Közben meg a levegőnek nézett férfiak tömege a pálya széléről várja a lepattanót, egészen addig, míg a nők abba korba kerülnek, hogy már nincs más választásuk, mint hogy az addig hanyagolt férfiakhoz forduljanak, ha családot szeretnének.


Ameddig a nők nem változnak meg (ami sohasem fog megtörténni), mindenhol ugyanez megy.

2019. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
41%

Magyarország egy szegény - és folyamatosan elszegényedő - ország. És mint ilyen itt minden nehezebb. Lassan a Balkán sereghajtója leszünk, az lesz még szép mikor a román és a bolgár életszínvonal is elérhetetlen lesz számunkra. Mi pedig majd csóró ország-haverjainkkal kerülünk egy mezőbe: Szerbia, Bosznia, Albánia. Ezt megfejelve lassan egymillió "rejtett erőforrással" és egyre több nyugdíjassal.


Ilyen országban sokkal nehezebb a párkapcsolatok keresése, találása, fentartása is. Kapásból nehezebb anyagilag. Aztán érzelmileg mert a 8-12-16(!) óra korbácsolás (mindkét nem, nőknél sokszor szexuális zaklatásokkal megfűszerezve) után nem biztos, hogy van erőd romantikázni. Pénzed meg főleg nincs. Aztán jön egy pénzes férfi vagy nő aki lazán elszereti előled azt akivel voltál. Mert megteheti. Mert gazdag. Mert övék a világ. "Elveszi ami neki jár".


És a beteg kapitalista világban meg is teheti.



Az egész jelenlegi világunk olyan lesz, mint "Az ember tragédiájában" a londoni szín.

2019. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
43%

#6 láthatóan nem unod még ezt a pesszimista süket dumát. Nem tudom hol mosod az agyad ezzel sok baromsággal. A te érdekedben ajánlom hogy élj egy kicsit a való életben is mielőtt lepereg az életed.

Máskülönben örökre ilyen megkeseredett és búval bäszott két lábon járó szerencsétlenség maradsz, akinek egyetlen kapcsolata a külvilággal a gyik lesz.

2019. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
35%

Más országban is hellyel-közzel ilyen a helyzet. Ahol nőtöbblet van, ott valamelyest jobb. De például Ámerikában is ugyanúgy jellemzőek az anyagias és a felszínes nők. Kínában csak azért nem okoz ez gondot, mert ott a szingliséget propagálják - ha nincs gyereked, egy valagnyi pénzt kapsz, ha pedig van, akkor szarrá adóztatják.

Ráadásul Magyarországon ugye exponenciálisan fogy a népesség, tehát ez a probléma idővel egyre csak nagyobb lesz.


#7, a hatos válaszadónak teljesen igaza van, gazdaságilag és életszínvonal ügyében a bányászbéka segge alatt vagyunk. Egész konkrétan 4,6 millió nincstelen él az országban.

Persze ha a Rózsadombról kommentelsz, és reggelire fideszes propagandát fogyasztasz, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam. Kb. mintha egy vaknak magyaráznám, mi az a kék.

2019. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
4%
Viva Fidesz!
2019. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem pesszimista. Ha elkapja a hangulat, kicsit idegesítő, de amúgy jókat mond.


Kérdező, nem tudom, de szeretném azt hinni, csak ebben a fos országban rossz ennyire a helyzet.

2019. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!