Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfival, akinek az a hobbija, hogy nőnek adja ki magát online társkeresőkön? 39F

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 09:03
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
54%
😂🤣🤪 vaze 39 évesen ne trollkodj már
2019. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem, mert ez egy magányos, unalmas és bunkó ember hobbija.

A legtöbben kinőnek az ilyesfajta trollkodásból 15 éves korukra.

Nálam ez szimplán kizáró ok.

2019. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát remélem...:D
2019. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Őszintén szólva pszichésen egészséges, felnőtt emberekkel járnék, ha lehet. Szerintem ha valaki egy platformon notórius hazudozó, az egy párkapcsolatban is hajlani fog a svindlerkedésre.

Egyébként férfiaknak vagy leszbikusoknak adja ki magát nőnek? Más szempontból elgondolkodtató a kettő.

2019. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy járnék.


Csak te se lepődj meg, ha idővel kiderül rólam, hogy nekem meg farkam van.

2019. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tuti sérült elme
2019. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: még annyit hozzáfűznék, hogy egy fő probléma ugye, hogy notórius hazudozó az illető, de a másik fő probléma az, hogy mások átverésében leli örömét(!). Ez szerintem nagyon szomorú és tőlem nagyon távol áll, hogy szórakozzak más kárán, nemhogy még én idézzem elő. Tényleg nagyon elkeserítő, hogy léteznek ilyen emberek, tartsanak nyugodtan fényévnyi távolságot tőlem!
2019. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!