Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnyának mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyának mondott férfiként érdemes random odamenni lányok az utcán, buszon azzal hogy Szia van kedved ismerkedni szöveggel?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 16:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan oda! Sikered nem lesz de legalább jól beledrúgnak lelkileg. 😀
2019. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nálam nincs olyan, hogy rondának tartok valakit. Vagy tetszik vagy nem tetszik de attól mèg, hogy nem tetszik nem könyvelem el rondakènt. Ez olyan negatív. Meg ez relatív kinek mi a szèp.

Ès igen èn olyanba voltam szerelmes aki elsőre nem tetszett. Bármilyen hihetetlen nem hiába mondják, hogy ne ítèlj elsőre az első benyomás változhat ha megismered az illetőt.

2019. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon rossz sablonszöveg. Ismerkedj normálisan, érdeklődéssel, az adott szituációnak megfelelően! 🙂


Annak van értelme, növeli a komfortzónádat és az önbozalmadat

2019. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#12


De ezt mégis hogyan? Hogyan lehetséges ez? Én sosem voltam szerelmes, ezért nem nagyon értem, hogyan lehet az, ha egy visszataszító külsejű ember egyszer csak varázsütésre szépnek tűnik, pedig ugyanúgy kancsal, az orra belelóg a szájába olyan nagy, békaszája van, nincs álla stb.


Nekem két kapcsolatszerűségem volt az egyik egy szép nővel, a másik egy rondával. Egyik esetben sem tudtam szerelmes lenni. A rondának nagyon jó személyisége volt, barátok lehettünk volna, de vonzalom az semmi. A szép meg... hát a személyisége szörnyű volt, ott meg azért nem.



De egyiket se tudtam szeretni max azt hittem, mert az egész új volt. (De még így is hiányzik az az érzés. A többi nem, csak ezaz érzés)

2019. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha be akarsz gyűjteni pár ezer kiröhögést meg elutasítást, akkor persze, érdemes.

Erre fölöttébb alkalmas ez a módszer.

2019. szept. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ne tedd. Mert lehet zaklatásnak veszik, még akár rendőrt is hívnak rád. Főleg ha egy adott területen belül mozogva mész oda véletlenszerűen nőkhöz. Elég veszélyes játszma lehet.

Ha mindenképp így akarsz ismerkedni akkor javaslom keress társaságokat az utcán, tereken, kocsmákban stb. és csapódj oda hozzájuk.

2019. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16


Hát azért ez annyira nem jó ötlet. Az ilyen társaságok már "komplexek", nincs szükségük újakra, hacsak nem most távozott valaki akinek a helyére kell az újonc (feltéve ha beválik)

2019. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Hát azért ez annyira nem jó ötlet. Az ilyen társaságok már "komplexek", nincs szükségük újakra, hacsak nem most távozott valaki akinek a helyére kell az újonc (feltéve ha beválik)"

Ez nem teljesen igaz. Haverommal elég sokszor csak úgy véletlenszerűen el szoktunk indulni a városban és a főtéren pl. rengeteg alkalommal üldögélnek olyan társaságok akikhez simán oda lehet menni. Múltkor egy csaj ünnepelte a szülinapját, jó sok whiskey-t bevedeltünk :D

2019. szept. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
"Szia! A zacsim tele van túróval. Túrósbuktát szeretnék csinálni. Leszel a buktám?"
2022. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!