Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tiltanak le néha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltanak le néha a lányok a chatről, ha megbeszéltük hogy nem akarunk semmit egymástól randi után?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy néha, miután az adott lánnyal megbeszéltük hogy randi után nem lesz több, letiltanak chatről, de a profiljukat látni (facebook)


1: tinderem match volt, beszélgettünk majd megszakadt a dolog, facebookon rákerestem (bemutatkozott, ritka neve van), majd csak annyit válaszolt, hogy nem szeretné folytatni. Megírtam, hogy oké, minden jót, és meg lehetett volna írni, hogy nem akarja tovább

2: őrá ismeretlenül írtam facebook-on, szinte leszúrt hogy hogy merészelem, a facebook nem ismerkedésre való stbstbstb. Volt kisebb beszélgetés, majd 3 nap után megállt, majd beírtam, hogy sok sikert.

3: az 1. randi után sosem volt rám ideje, meg egyszer olyat is beírt, hogy semmi értelme beszélgetni. 1 hónapot vártam, majd végül én mondtam meg, hogy ennek tényleg nincs értelme, sok sikert.


mind a három eset után letiltottak a chatről, de a profiljukat lehet látni. Most miért? Lényegében ők célozgattak rá, hogy nem lehet továbbmennünk, és mikor kiadtam az útjukat - megsértődnek?


2019. szept. 8. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

1.) Megszakadt a dolog. Majd pedig elkezdted zaklatni FB-n és csodálkozol, hogy letiltott? Mi a frász bajod van neked?


2.) Ismeretlent zaklatsz FB-n és csodálkozol, hogy letilt? Istenem...


3.) Megírta, hogy nincs értelme. Majd 1 hónappal később ismét zaklattad. Jogos volt a letiltás, hogy ne írogass neki x havonta.


Te bolond vagy bakker.

2019. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Te az a tipikus creepy levakarhatatlan fura srác lehetsz.
2019. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
A "nem akarunk SEMMIT egymástól" azt jelenti meglepő módon, hogy SEMMIT nem akarunk a másiktól. Se beszélgetni, se poénkodni, se haverkodni. Na most ha én valakitől nem szeretnék semmit, ennek ellenére továbbra is írogat, valószínűleg én is törölném. Azért, mert nem lennék rá kíváncsi.
2019. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diazepam ***** válasza:
89%
Te adtad ki az útjukat? :DDD Ezt elhiszed magadnak?
2019. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

miért is hittem, hogy itt megy a szövegértelmezés...


nem is veszem a fáradtságot, hogy elmagyarázzam, inkább várok egy értelmes hozzászólást...

2019. szept. 8. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:

"... megbeszéltük hogy randi után nem lesz több..." persze hogy tiltanak.

Te mit szólnál ahhoz ha egy lány rádírna, majd megbeszélnétek ketten, hogy csak egy randit akar tőled (esetleg a farkadat)?

Te is azt gondolnád hogy hülye ez?

2019. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De, valami hasonlót, de nem tiltanám... Ha akar velem beszélni, hadd beszéljen
2019. szept. 11. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!