Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 héttel előre megbeszéltük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 héttel előre megbeszéltük a randit, ami holnap lenne, de még mindig nem fixáltuk le, hogy pontosan hány órakor (csak h estefelé) és hol. Meddig reménykedjek a holnap esti randiban? Én L22, ő F24

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat.

Tegnap este rákérdeztem a holnapi randi részleteire, de nem olvasta el az üzenetem és nem reagál.

Nagyon el vagyok keseredve. :(



2017. ápr. 11. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Miért gondolja minden ember azt, hogy a másik egész nap csak a gép előtt ül és semmi más dolga sincs?


A napnak még nincs vége. Nyugodj meg, ha éjfélkor se ír, akkor már el is felejtheted a dolgot.

2017. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

már este félkilenc van és még mindig semmi... :(

nem kell egész nap gép előtt ülni, de ha nem is több nappal, legalább másfél nappal előre legyenek megbeszélve a részletek.

2017. ápr. 11. 20:30
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

ki az a ... aki írásban fixál le valamit??


Hívd már föl és fixáljátok le!


Csodás kapcsolat már most a tietek!

2017. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá konkrétan, hogy akkor holnap hány órakor és hol találkozzatok. Nem kell félni, nem halt még bele egy nő sem, ha ő maga járt utána dolgoknak és nem a szobájában csücsülve várta a tálcán a megoldást.


28/N

2017. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 előbb írtam emiatt, arra sem kaptam választ még:(
2017. ápr. 11. 21:47
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

1-es: Nem kell egész nap a gép előtt ülni, ma már mindenki elég online, csippan a telefon, ha üzenet jött.


Kérdező, szerintem ez felejtős://

2017. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

#6


Jé, akkor neked újat fogok mondani, az én okostelefonom nem csipog, ha üzit japo, mert nincs rajta előfizetve net plusz nincs feltelepítve a Messenger program se.

2017. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6 igen az.

mit tegyek ha mondjuk 1 het mulva ir, hogy talalkozzunk? ugy h a mai uzeneteimre nem reagalt...

2017. ápr. 11. 22:50
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap se válaszol,hagyd a francba.Tapasztalatból mondom.
2017. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9. koszi :)

hagyni fogom, kesobb sem lesz jobb, ha holnap se valaszol

2017. ápr. 11. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!