Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiúbarátom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiúbarátom, akivel most még csak barátok vagyunk, de megbeszéltük, hogy egy hét múlva eljön hozzám. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a sráccal megbeszéltük hogy jövőhéten eljön hozzám. Én meg nagyon be vagyok parázva.

Ő tudja hogy szeretem, de nem mondott semmi konkrétat, de folyton bókol, mondja hogy ilyen meg olyan szép vagyok, és becézget is. Én nem tudom mit akarhat jelenleg mert teljesen össze vagyok zavarodva.

És ha eljön is... mit csinálhatnánk? Én filmezésre gondoltam, vagy videojátékra (mindketten szeretünk videojátékozni, de ezt inkább amolyan végső esetben ajánlanám fel, ha semmi nem jut eszembe..szóval nem biztos). Nektek van valami ötletetek? Amúgy 14 évesek vagyunk.

A másik kérdésem meg az, hogy adni szeretnék neki szájrapuszit, vagy csókot..szóval értitek. De nem tudom hogyan, meg hogy hogyan fogadná. Szerintem nem lenne belőle gond, csak nem tudom mit csináljak ezügyben. Én arra gondoltam ,hogy amikor nem beszél egyikünk sem én majd a szemébe nézek, és hátha kialakul. Vagy nem tudom.

De szóval nagyon parázok hogy mi lesz, lécci adjatok ötleteket hogy mit csinálhatnánk, és hogy hogyan érhetném el hogy megcsókoljon. Válaszokat előre is köszi, fontos lenne!:)



2013. aug. 7. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Felelsz vagy mersz...
2013. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
á, nem hiszem.. meg az "első csókomat" nem így akarom..
2013. aug. 7. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell így, de én szívesen játszanék ilyet :)
2013. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

*első kommentelő az kettesben nem jó*


Szerintem nézzetek meg egy filmet ahogy írtad, esetleg menjetek el valamerre sétálni!


Ne mutasd ki hogy izgulsz! Csinálj úgy mint ha ez neked "természetes" lenne. :)


És ha sokáig nézel a szemébe vagy az ajkára (esetleg mindkettő váltakozva) akkor venni fogja az adást és le fog smárolni ;)

2013. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!