Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 éves férfi vagyok, és soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves férfi vagyok, és soha nem volt még barátnőm. Nem randiztam, és nem szexeltem még soha senkivel. Hiába próbálkozok 14 éve egyfolytában, nem tudok eredményt elérni a nőknél. Ennyi idősen úgy érzem, elment a hajó. Valóban így van?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 08:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha 14 év alatt folyamatosan próbálkoztál, mégsem sikerült egyetlen randit sem összehozni, akkor egyértelmű, hogy valamit rosszul csinálsz, amin változtatni kellene. Tudom, hogy ez nagyon nehéz, mivel nincsenek jó tapasztalataid és nehezen látsz rá a saját hibáidra. De ha tényleg szeretnél előre lépni, akkor változtatnod kell azon, ami nem működik. Ha fogalmad sincs, kérj tanácsot egy ismerőstől. Próbáld meg megtudni minél több ember véleményét, hogy tanulni tudj belőle.


Még nem ment el a hajó, de ha mindent ugyanígy folytatsz és csak keseregsz, akkor el fog.

2019. szept. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Majd rád akaszkodik egy nem túl szép aggszűz, még el is veteti magát feleségül, és kész is van a boldogság.
2019. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%

Ugyanazt tudom javasolni, mint a többieknek. Járj el prostikhoz. A mai férfiaknak akik nem keresnek havi nettó 800E-t, más megoldás nem marad, ha szexhez akarnak jutni!!!!!

Ma már szigorú elvárásaik vannak a nőknek. Azt, hogy TÁRS felejtsd el, ma már csak SZPONZORt keresnek a nők. Nekik ne kelljen elmenni dolgozni, a pasi fizessen mindent a legapróbb igényektől a legnagyobbakig. Anyagilag tiszta ráfizetés, ezt nagyon kevés férfi tudja finanszírozni. Így amíg az ilyen aranyásókból túlkínálat van, a számukra megfelelő pasik száma igencsak szűk. Így sok nő inkább csak várakozó státuszban van, de az igényekből nagyon kevesen veszenk vissza .... 300E Ft-os fizetés alatt ne is akarj partnert keresni, ez alá már nem süllyednek a nők. Az idejuk azonban véges, mert szép lassan jönnek az újabb gold diggerek, akik fiatalabbak, csinosabbak, sokkal bevállalósabbak és újabb divathullámokat idéznek elő, ami elsodorja, elavulttá teszi ezeket a csajokat. Mivel sokuk még ekkor sem ad le az igényeiből, a lehetőségeik igensak szűkössé vállnak. Alúlműveltségük és munkatapasztalataik hiánya miatt irodai munkakörbe vagy titkárnőnek nem felelnek meg, a plázában a pult másik oldalán állni ciki lenne, két kezi munka degradáló, olyat meg, hogy gyárba menne el dolgozni .... rémálmaiban sem jönne elő. Így lejjebb adva az erkölcsökből, a legtöbbjükből prosti lesz. Én 20 éve járok qrvázni, a lányok száma évről évre emelkedik. 2004 környékén az akkori cgc-n (prostikereső honlap) 100-120 lány hirdetett, 2009-ben 300-400 lány hirdetését lehetett felfedezni itt-ott. A rosszlányok statisztikái alapján csak a fővárosban manapság 800-900 között mozog a hirdető lányok száma.

Ezek a lányok kedvesek, aranyosak és odaadóak. Jobban megéri velük egy "randi", mint megannyi megaláztatáson és anyagi veszteségen keresztül megpróbálni eljutni egy barátnő szerzésig. Ragadj telefont tárcsázz egy jó csajt az oldalról, menj el, légy kedves, és tisztelettudó .... meglásd csodákat élsz majd meg!!!

2019. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

#13


Csak azért látsz több qrvát mert megváltoztak a trendek, akik eddig a sarkon álltak, már azok is neten hirdetik magukat :D

2019. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
13as ,elmehetnél te a jó büdös ...tudod hova . Már bocs de ez nagyon sértő ránk NŐKRE nézve . Te nem a nőkről hanem a divat pitsákról beszélsz akiknek agyuk sincs és az egyetlen értékük a lyuk a lábuk között .képzeld vannak olyan nők is akik nem élősködni akarnak egy férfin és letojják a pénzt . Képzeld én többet keresek mint a párom és sosem érdekelt hogy nem keres 800ezret hanem csak 200at . Nem ez a lényeg ....
2019. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Lazy Lover ***** válasza:
33%
13 megragadta a lényeget
2019. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Lazy Lover ***** válasza:
17%
Hagyd a francba az egészet én kb 5 évig próbálkoztam idén újra kezdtem a normális nők mind párkapcsolatban élnek maradnak a hülye tinik meg a elhasznált 30-40 évesek sokszor kis gyerekkel ezeknél lenne szerencsém hát akkor inkább a magány...
2019. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
21%

13# - Tökéletesen igazad van :)


Én is 29 vagyok, és nekem sem volt - lehetett volna, itt ahol lakom, mindenki mindenkivel dugott, csak én magasabbra tettem a mércét. (Pl. a szomszéd kiscsajjal egy idősek vagyunk, de ő már 12 évesen a szüleivel ivott és cigizett... az apja meg rendszeresen a kukánkkal veszekedett, egyszer szét is verte, és szólni kellett a szemeteseknek, hogy kell új...)


Prostihoz nem mennék (az itt is meglenne), szerencsére sikerült összehoznom egy vállalkozást, ami beindult, és megvan a nettó 300 feletti fizetés, szóval... lerázom a kisgyerekes tapadó anyukákat (annyi van belőle), és keresek egy normális, aranyos lányt :)


Persze, nem számít a pénz, de a FÉRFI BEVÉTELI FORRÁS LETT, és alkalmazkodni kell a túléléshez...

2019. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!