Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érdemes közeledni felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes közeledni felé?

Figyelt kérdés

Neten összeimerkedtem egy hölggyel. Már facebookon beszélgetünk és jelezte hogy találkozna velem.


Nem erőssége a chatelés így szinte folyamatosan én próbálok érdekes lenni.


A kérdésem meg az lenne hogy egy kicsit visszahúzódó nőt hogyan érdemes megközelíteni? Éreztessem vele hogy folyamat küzdök érte vagy legyek passzívabb? Ötlet?


Gyanítom hogy az első randi egyben az utolsó lesz de én azért szeretnék igyekezni vagyis hogy ne rajtam múljon a dolog :)



2019. szept. 9. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tetszik, mindenképpen éreztesd vele. Bókolj neki, esetleg simítsd meg a kezét stb.

Ha veszi a jeleket, elpirul, megköszöni és látod rajta, hogy nem közömbös, akkor hajlani fog a második randi felé.

2019. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Lassíts vele. Add át a szót neki. Hagyj teret a csendnek!


Bizalmat kell kiépíteni. Idő kell hozzá. Akár 3 randi is. Szóval legyél vele türelemmel, majd megszokja a társaságodat, és akkor megnyílik majd 😊 biztosan van hobbija, vagy valami, amit szeret, és arról majd ki fog fakadni egyszer, és nagyon szenvedélyes tud lenni. Akkor majd hagyd, hogy mindent elmondjon!

2019. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyelőre chaten iszonyat csendes. Pedig folyamatosan kérdezgetném.


Próbálok magamról mesélni mert én eléggé bőbeszédű vagyok meg rengeteg érdekességet tudok mondani. Csak jobban örülnék neki ha ő is megnyílna.


Ahhoz is rengeteg türelem kellett hogy egyáltalán facebookra felcsalogassam.


1 hónapja kb tőmondatokban beszél :D Én meg akár egy regényt is tudni írni. Néha kb szétfeszít a kíváncsiság csak hogy jobban megismerjem. De ő alig tud valamit mondani magáról :(


Én mérnök vagyok egy rendes kis vicces pasi ő meg ilyen hallgatag kis aranyos nő. Bár tudnám a módját hogy megnyíljon előttem...


Köszönöm a biztatást amúgy jól esik. Bár én tényleg úgy érzem hogy nem lesz 2. randi ami nem feltétlenül baj. Vagyis én nem tekintem kudarcnak az ilyesmit. Segít hogy többet tudjak meg az emberekről így talán egy másik embernél majd még ügyesebb leszek :)

2019. szept. 9. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Szia kérdező, én szorítok nektek.


Azonban leírom személyes tapasztalataimat a tőmondatos hölgyekkel kapcsolatban. Lehet, hogy alapból csendes, bizalmatlan, nehezen nyílik meg. De szerintem itt arról van szó, hogy kíváncsi, meddig bírod türelemmel, hogy ő tőmondatokban reagál a közeledésedre. Sajnos engem nagyon irritálnak az egyszavas választ adó hölgyek, meg azok is, akik önmaguktól nem érdeklődnek...ha már benne van, partner az ismerkedésben, megnyílhatna. Így miről fogtok beszélgetni a randin?


Szóval legyél óvatos. Nem kell érdekesnek lenni, hagyni kell szünetet, akár egy-két napot. Egyáltalán ne keresd. Ha érdekled, keresni fog, ha nem, eltűnik, akkor ennyi volt. Millió oka lehet, hogy alig reagál, pl dolga van, esetleg mással is ismerkedik, de sajnos a legtöbb ehhez hasonló szituációban az van, hogy majd csak megunod és rájössz magadtól, hogy nincs értelme folytatni az egyoldalú kommunikációt. Így kibújik a felelősség alól és kevésbé kellemetlen számára az elutasítás. Okos ember magától rájön és továbbáll.


39F

2019. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Tuti, hogy visszahúzódó? Ezt kéne kideríteni. Mert a legvisszahúzódóbb emberek is beszédesebbek írásban. Főleg akkor, ha érdeklődnek. Ezt kéne kideríteni.

2019. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na közbe leírom mi a helyzet.


Amúgy én 29 vagyok ő meg 28.


Szóval chaten továbbra is iszonyatosan csendes. Aztán erre direktbe rá is kérdeztem hogy mégis mi lehet a baj. Aztán azt írta nekem hogy a pasik nem szoktak ennyit chatelni hanem rögtön randira szokták hívni a nőket...


Én meg mondtam neki hogy nem ezen múlik mert nekem nem kell 2 hónap gondolkozás... 2 másodperc se kell a döntés meghozásához... Aztán kérdezte hogy mikor találkozzunk (hogy holnap vagy kövi hét?). Mondtam holnap tökéletes lesz. Randiról kicsit késett és azt hittem hogy biztos beijedt. Nos viszont mikor megérkezett egy egészen más nő rajzolódott ki előttem.


Randin egy nagyon komoly nőnek látszott. Abszolút az a hűvös fejű logikus nő típus. Írónikus módon kicsit zavarba is jöttem tőle. Nem mertem vele viccelődni se mert úgy éreztem hogy nagyon komoly típus így nem tudtam annyira feloldódni sem.


Kicsivel több mint 1 órát beszélgettünk. Teát iszogattunk... :D


Chaten próbáltam kérdezgeti hogy milyen volt a randi. De... Továbbra is iszonyatosan csendes ott. Egyszerűen nem szeret chatelni. Viszont így nem is nagyon tudom megkérdezni hogy mi lehet a véleménye. Tehát nincs visszajelzés.


Inkább direktbe leírtam neki mit gondolok róla illetve hogy szívesen találkoznék még vele esetleg kipróbálhatnánk valami kajáldát is ha benne van. Kérdeztem hogy látszott e rajtam hogy kicsit zavarban voltam és mondta hogy igen :D


Most jelenleg is a válaszra várok mert nála az nagyon lassan működik.


Randin viszont még kérdezett olyanokat hogy:

Hogy megy a társkeresés?

Mióta keresek párt?

Milyen volt az előző kapcsim?


Amit kicsit furcsálltam aztán ő is elmondta az övéjét. (Amúgy a párja 2 hónappal az esküvő előtt lépett le) Elméletileg ilyesmiről nem szabadna beszélni első randin de fogjuk rá nem zavart annyira.


A többi az olyan alap beszélgetés volt mint a munkahely. suli, lakhely stb stb...


Nem tudom hogy lesz-e folytatás... Teljesen homályos hogy mit gondolhat.


Mind1 majd leírom hogy mi a helyzet hogy akar-e a folytatást vagy kidobott.

2019. okt. 5. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!