Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok zavarna, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna, ha egy férfi ilyen szituban leszolitana titeket?

Figyelt kérdés

Álltam a BKV buszon a csukloban és velem szemben állt egy 20körülinek kinéző lány, én 31 vagyok, de 25-26-nak szoktak tippelni külsöre. Észrevettem, hogy akármikor a szemébe nézek, ö elkapja a tekintetét, de előtte mintha engem nézett volna (vagy csak beképzelem, de a szemkontaktust direkt kerülte).

Nyilván nem bámultam, direkt feltünöen inkább a telefonommal foglalkoztam, pedig tetszett nekem, csak nem akartam zavarni, mert így is úgy tűnt, mintha zavarná valami.

Nem vagyok túl jó az ilyesmiben, mármint hogy idegenek arckifejezéseiböl olvassak, nekem idő mire valakit megértek, nem megy azonnal mint másoknak.


De közben erős késztetést éreztem, hogy megszólítsam. Egy kurulos bőrönd volt nála, az járt a fejemben, hogy megkérdezem, hogy koleszba igyekszik-e, hátha ez beszélgetést indít és megkérdezhetem hova jár, vagy ha utazni ment, akkor hova. Titeket ilyesmi zavarna?



2019. szept. 10. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem, pl nem zavarna.


Max., ha nem lennél szimpi, rövidre zárnám a beszélgetést.

2019. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpi lenne, nem zavarna.

Bár még nem szólított le utcán szimpi srác, csak nagggyon esélytelen:-/

2019. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 11:34


Oké, és előre honnan kell, tudni, hogy nála épp esélytelen vagyok-e?

Én a 31 évem alatt azt tapasztaltam eddig, hogy minden ember más és mindenkinek más a tetszetős.

2019. szept. 10. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit igen...
2019. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 30 leszek, de a mai napig olyan vagyok, hogy aki tetszik, nem merek a szemébe nézni. Aki nem tetszik, arra simán ránézek, minden szégyen nélkül, de aki tetszik, zavarba jövök, és szégyenlősen elkapom a szemem, nem tudok mit tenni ez ellen. Sosem tudtam szemezni.


Fiatalabb koromban mindig is szerettem volna, ha egyszer így leszólít valaki. Szerintem ennek a lánynak tetszettél.

2019. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!