Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok ha a buszon leszólítana egy férfi? Akinek nagyon tetszetek

Figyelt kérdés
bunkó és troll válaszoknak is nagyon örülnék
2017. jan. 10. 17:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%
Ha jóképű az illető szerintem pozitívan, ha nem akkor kevés rá az esély.
2017. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Én (sajnos) elég sokat utazom tömegközlekedéssel így elég sokszor előfordult már ez.

Amikor kedves/érdekes pasi volt és éppen ráértem, mert nem tanultam, olvastam stb akkor szívesen elbeszélgettem. De nyilván előfordult már olyan is, amikor alig vártam, hogy leszálljak és ne kelljen tovább szenvednem vele :D

2017. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem szabad egy nőt ilyen kínos helyzetbe hozni ennyi ember előtt egy tömegközlekedési járművön. Ezt azok a férfiak tudják, akik egy minimálisat is tapasztaltak a nőknél, de te látom elég gyík lehetsz. Ne csodálkozz majd ha elküldenek a jó büdös fenébe!
2017. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem különösebben örülnék neki. Az meg, hogy én mennyire tetszem neki nem igazán változtat a véleményemen, nekem kell tetszenie, hogy szívesen elbeszélgessek vele :D
2017. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%

Nem mered leszólítani töketlen vagy ha meg le mered akkor meg gyík ahogy a nagyokos válaszoló már megírta

te kezedben a döntés

aki nem mer az nem nyer

2017. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

hármaska ezt tapasztalatból mondod?

téged elküldtek a fenébe?:(

2017. jan. 10. 17:55
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Túl van bonyolítva a dolog.

Kedves férfitársaim! Ha látjátok a nőn, hogy vágyik rá, hogy leszólítsd (szemezés, testbeszéd, stb.) és neked is bejön, szólítsd le. Ha fentiek közül egyik sem áll fenn, akkor ne! Ne csak azt nézzétek, milyen dögös, hanem hogy bejöttök-e neki vagy sem!

2017. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha az estleges visszautasitast is emberi modon kezeli.

Nyilvan ennek az az egyik feltetele,hogy en sem alpari modon zavarom el a fenebe,de ez nalam nem jatszana.

2017. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha jóképű, akkor adok neki egy esélyt, ha ronda, akkor nem kéne erőltetnie az ismerkedést.
2017. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Szeretek új emberekkel megismerkedni, de, hogy ebből később több is legyen, ahhoz több kell és szimpatikusnak kell lennie.


De meg kell érteni, ha a lány nemet mondd... és békén kell hagyni.

2017. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!