Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha egy férfi leszólítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy férfi leszólítana az utcán, buszmegállóban, plázákban mert tetszel neki es megakar ismerni, szóba állnál vele, vagy elhajtanád?

Figyelt kérdés
Volt már rá példa? Milyen szövegekkel próbálkoztak eddig?
2018. szept. 29. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon nem örülnék neki.
2018. szept. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha külsőre tetszene, akkor megismerném.
2018. szept. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha jól néz ki, akkor szóba állnék; ha ronda, akkor inkább ne próbálkozzon.
2018. szept. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Leráznám kinézettől függetlenül.
2018. szept. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Volt már rá példa, de mindig párkapcsolatom volt, így értelemszerűen "elhajtom". Ami nem jó szó, mert amúgy értékelem a bátorságát, hogy meg mert szólítani, próbálkozik, amúgy is hízelgőnek tartom, ha valakinek bejövök, külsőtől függetlenül, szóval általában örültem ezeknek a közeledéseknek, és az esetek többségében ha nem lett volna párom, szívesen megismerkedtem volna az illetővel, de azért ez önmagában nem elég ahhoz, hogy másokkal ismerkedjek az aktuális párom mellett.


A legtöbben a direkt megközelítést választották, megszólítottak egy sziával, és mondták, hogy szimpatikusnak tűnök/tetszem nekik, meghívhatnak-e valamire, hogy megismerjenek. Volt egy-kettő, aki nagyon bizonytalan, félénk volt, csak sorolta a bókokat, szóhoz sem hagyott jutni, na, ők azok, akikkel nem mentem volna el. Az nem igazán érdekel, mennyire vagyok valakinek külsőre az ideálja és mennyire bejön neki a fenekem, legalábbis az ismerkedés ezen szakaszában még baromira nem.

2018. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel párkapcsolatban élek igyekeznék a legkevésbé bántóan lerázni, mert amúgy örülnék neki ha megszólítanának, hogy szimpatikusnak találnak. Ha nem lenne a barátom, akkor kapnának esélyt is ha kölcsönös a szimpátia.

És mindennél jobb egyszerűen indítani, ismerkedősen, nem pedig nyomulósan.

2018. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyünk realisták, ha nap közben leszólít valaki, hogy igyunk meg egy kávét, nagyon nagy eséllyel egy lánynak sem lenne ideje rá. A nevemet nem szeretem megmondani mindenkinek, hogy később keressenek, telefonszámot végképp nem. Szóval ha csak nem 110% szimpatikus az illető, aki megoszt magáról dolgokat, pl. foglalkozás, social media, akkor nem nem nem nem, akár van barátom, akár nem.

Éjszaka nyilván könnyebben beszélget az ember, de ritkán lesz belőle bármi.

20L

2018. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!