Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harry Potter fanok között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harry Potter fanok között csak 25 alattiak vannak?

Figyelt kérdés

Max 15-20 évesekbe botlok csak bele, ami egyfelől érhető, mivel ennek a korosztálynak szól leginkább a történet, de mégis az én generációm egyik meghatározó könyv- és filmélménye ez.

Gyerekesnek tűnhet a kérdés, de mégis jó lenne olyannal lenni, aki szintén rajong a sztoriért.

Tehát, ha vannak, hol keressem ezt a korosztályt?

26/l


(Nem igazán tudtam, hogy hova tegyen a kérdést, illik több helyre is.)


2019. szept. 10. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 27 vagyok és nagy rajongó vagyok /voltam. Azért 30-35-ig még szerintem lehet találni olyat, aki szereti a Harry Pottert.
2019. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtad, a mi generációnk ezen nőtt fel, én is szeretem (27 vagyok). Ránézésre senkiről nem tudod megmondani szereti-e és olyan helyekről sem tudok, ahol a HP-t szeretők összegyűlnek. De ha olyan helyeket vagy programokat látsz, ahol fantasy témákkal kapcsolatos dolgok vannak, szinte biztos hogy a látogatók legalább fele (az idősebbek közül) szereti a Gyűrűk ura-HP-sorozatot.
2019. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Remélem nincs 25 alatt se, azt se értem hogy ez miért felnőtt párkapcsolatok kategória, ez alapján választasz párt?
2019. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Lassan 40 leszek,sok embert ismerek a saját korosztályomban aki szereti,eddig azt hittem ez az én generációm meghatározó élménye volt ez a történet,de ismét tévedtem.
2019. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Én 28 vagyok, és szeretem, de h-lye lennék ez alapján párt választani. Az enyém kifejezetten nem szereti :D
2019. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én láttam 50-es nőt, aki odavan érte, de ez mitől párkapcsolati kat.???
2019. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez hogy jön a párkapcsolatokhoz ?


Pl én szeretem az Asus-t de ha valaki ezen szempont szerint akarna engem párjának kiröhögném.


Te biztos hogy 26 vagy ?

2019. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem azt írta a kérdező, hogy ez alapján választ párt, hanem hogy örülne, ha a párja is szeretné. Mi olyan furcsa ezen? Másnak is fontos, hogy közös legyen az érdeklődési kör, és szeressen a párja biciklizni, kirándulni, színházba járni, stb.

Ettől még nem zárja ki azokat, akik nem Harry Potter fanok. Vagy ha igen, szíve joga. Nem gyerekesebb és nem felszínesebb, mint mellméret, magasság, stb. alapján szelektálni.

2019. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hugrabug💛💛💛💛
2019. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
22/f vagyok és HP rajongó. És úgy észlelem nem vagyok egyedülállóan idős a HP fanok között, mert a facebookos rajongói csoportban simán vannak nálam idősebbek is. Egy haverom 27 és szintén fan, meg még néhány nálam 1-2 évvel fiatalabb rajongó is van a személyes ismeretségi körömben.
2019. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!