Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harry Potter fanok között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harry Potter fanok között csak 25 alattiak vannak?

Figyelt kérdés

Max 15-20 évesekbe botlok csak bele, ami egyfelől érhető, mivel ennek a korosztálynak szól leginkább a történet, de mégis az én generációm egyik meghatározó könyv- és filmélménye ez.

Gyerekesnek tűnhet a kérdés, de mégis jó lenne olyannal lenni, aki szintén rajong a sztoriért.

Tehát, ha vannak, hol keressem ezt a korosztályt?

26/l


(Nem igazán tudtam, hogy hova tegyen a kérdést, illik több helyre is.)


2019. szept. 10. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ismerek, a volt osztálytársaim között többen fanok maradtak. Kamaszok voltunk, mikor kijöttek a könyvek, ráadásul mindig pont annyi idősek, mint a szereplők.

Viszont - ha már párkapcsolati kategória - akiket ismerek és fanok, ők mind lányok.

29/N

2019. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

40 leszek, és egy nő miatt kezdtem el elolvasni vagy 10-12 éve (addig inkább klasszikus fantasy-t olvastam).


A lány már régen elsodródott mellőlem, a HP sztorikat viszont még mindig nagyon szeretem.


Meglepne, ha nem találnál a korosztályodban is rajongókat, bár az is igaz, hogy egy bizonyos kor felett az ember már inkább a könyvet értékeli, nincs HP uzsonnás doboztól az időnyerő nyakláncig meg minden, így nehezebb kiszúrni, mint a tiniknél.

2019. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

36/n

Imádom. A férjem csak röhög rajtam.

Mindet olvastam legalább ötször, most járok az Azkabani fogolynál angolul.

2019. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 29 éves vagyok, és elolvastam vagy százszor a könyveket. Anno, mikor kijött az utolsó két könyv, 1 nap alatt olvastam el őket, pedig rohadt vastagok, de egyszerűen nem bírtam letenni.

Időnként újraolvasom őket, láttam a filmeket is (bár azok nem tetszenek), de nincsen semmilyen HP-s cuccom, ennyire nem vagyok rajongó.

29N

2019. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!