Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egyre népszerűbb az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre népszerűbb az a tévhit, hogy az a férfi, aki sikeres a nőknél, az biztos nagyon szereti (mint embert) és tiszteli a nőket?

Figyelt kérdés
Hallottam már pár nőknél sikeres férfit semmibe nézni a nőket. Ezeknek a férfiaknak a nők csak lyukak voltak szép, de idesegesítő körítéssel.

2019. júl. 10. 09:23
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
44%
Mert ostobák azért ez kb olyan csak a luzerek járnak prostihoz. Amúgy èn is ezt tapasztalom
2019. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

40 elmúltam, de ezt a tévhitet még sosem hallottam.

Az ilyen férfiak csak bizonyos nőknél sikeresek.

2019. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem hallottam ezt. Ezt a kérdező találta ki.
2019. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nincs ilyen tévhit. Mindenki tudja, hogy feminista férfiak, akik folyamatosan a patriarchátus gonoszságát hangsúlyozzák, azok túlnyomó többségben a szerencsétlen, lúzer, "béta" férfiakból kerülnek ki. Persze szerintem szexben reménykedve csinálják ezt. De elég megnézni Twitteren, hogy hogy néznek ki ezek az alakok.

Külön ironikus volt, amikor Tinderen láttam egy nőt, és volt egy képe, ahol egy szálkásan izmos, jóképű férfi tartott egy ilyen táblát: "Real men are feminists". Haha, véletlenül sem a tipikus, nyámnyila, ámde jellemző lúzert tette volna fel a profiljába, neeeem.

2019. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Mit értesz "sikeres" alatt? Ha valakinek az a siker, ha 15 nőt kúr párhuzamosan, akkor nem nehéz elképzelni, hogy nem a csodálatos személyiségük miatt nem tud közöttük választani, hanem kb mindegy, csak lyuk legyen és füttyszóra álljon szexre készen, ha a sikeres úriember úgy kívánja.

Szerintem viszont az a "sikeres", akinek évek óta olyan komoly kapcsolata van, ahol jól megvannak, kölcsönösen szeretik egymást, közösen tervezik a jövőt, nem csak heti kétszer járnak össze dugni. Na róla elhiszem, hogy tiszteli a barátnőjét/feleségét.

2019. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt, aki a legtöbb nőnek első látásra feltűnik mint vonzó férfi.
2019. júl. 10. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:

En sem hallottam ilyen tévhitröl.

Akkor mi van a taho alfahimekkel? Ök szertik tisztelik a nöket? Mégis sikeresek.


Szerintem elsösorban szexuàlis vonzalmon alapul minden. Azaz ez vagy megvan egy ffiben ami kell a nöknek, vagy nincs.

A szeretet tisztelet az inkabb kapcsolatfenntartashoz szükseges.


Amugy az is tévedes hogy az a sikeres akinek hosszu tavu a kapcsolata mert altalabos az hogy szerelem meg nincs mögötte es màsra folyik a nyàluk de tartjàk magukat.

2019. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!