Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek alapján nem érdeklem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján nem érdeklem a lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit néhány hete ismerek. Úgy tűnt hogy bejövök neki, és mások is azt mondták hogy odáig van értem.

Írtam neki és nagyon sokára válaszol. Tegnap délután írtam neki és azóta nem írt vissza pedig többször is volt fenn. Meg szinte állandóan a kezében a telefonja.

Pedig látszott rajta hogy bejövök neki, de akkor mégis miért nem ír? Csak hülyített?


2019. szept. 11. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meggondolta magát. Sose fog kiderülni, hogy miért csinálja ezt.
2019. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fellángolás. Az elején lehet, hogy odáig volt érted, amikor megismert, aztán elmúlt. Esetleg történt is valami, ami miatt kiábrándult.

Hasonló helyzetben voltam én is, hiába hogy az elején tetszett valaki, bele voltam zúgva, kis idō múltán teljesen elveszítettem az érdeklōdésem iránta.

2019. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Arra gondoltál már, hogy nem ér rá? Nagyon szánalmas vagy.
2019. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egyszer fordult elō, vagy többször is? Ha csak egyszer, akkor még nem kéne kétségbeesni, lehet, hogy túlreagáltad.


#3 Miért lenne szánalmas? Amikor nagyon elfoglalt vagyok, olyankor megindoklom a szàmomra fontos embernek, hogy miért nem voltam elérhetō. Akinek csak úgy simàn nem válaszolok, az meg azért, mert sz@rok a fejére.

2019. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- Átvertek az ismerőseid és a csaj nem is volt oda érted

- Lehet, h egy beszélgetésben veled kapcsolatban elejtett egy félmondatot vagy egy megjegyzést amit valaki félreértett vagy túlértékelt

- Lehet, hogy egy hirtelen fellángolás volt a részéről .... de már elmúlt

- Lehet, hogy az írásod alapján csalódott, nem azt a stílust képviseled ami neki bejön

- De lehet, hogy egyszerűen csak nyúl visszaírni.

- Vagy az is lehet, h csak hülyített.

2019. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jött egy jobb...
2019. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha látszik rajta, hogy bejössz neki, akkor miért terheled irogatással? Élőben menj oda hozzá, és hívd randizni! 🙂

Ha tényleg bejössz neki, akkor fog tudni időt szakítani rád 😊

2019. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!