Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakoriak az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az igazi magányos farkas típusú férfiak 30 felett, ti találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
Olyan férfiak akik abszolút nem akarnak barátnőt, társat, családot, feleségét, gyereket tényleg csak maguknak élnek, egyéjszakások összejönnek nekik ennyi elég nekik. De lenne lehetősége barátnőre akár csinos nővel is de ő ezt nem akarja
2019. aug. 3. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha felajánlod neki, hogy melletted is lehetnek kalandjai, akkor szívesen össze fog jönni veled. Persze amennyiben tényleg csinos vagy.
2019. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Nekem egyéjszakás sem jött össze, és semmilyen nőre nincs lehetőségem. Jó lenne valaki, de nem úgy, hogy vele élni. Egyébként vannak ilyen férfiak, úgy látom, hogy én csak részben képviselem ezt a csoportot.
2019. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Azért csak részben, mert ha a fejemen járnék, akkor sem lenne nőm semmilyen kapcsolatra.
2019. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Én csak olyanokat ismerek, akiknek saját bevallásuk szerint is van valami kattjuk, ami miatt nem tudnak kapcsolatot kialakítani. Ennek ellenére sokuk szeretne, csak nem hajlandó tenni sem érte. Ez van.
2019. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Én jelenleg ilyesmi üzemmódban vagyok, hosszú kapcsolatból kilépve. Lazább és alkalmi kapcsolatokra vagyok nyitott. Hosszabb távon majd meglátjuk:)
2019. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Jelen!
2019. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Mi a kérdés lényege, célja?
2019. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Én alapból magányos farkas típus vagyok, viszont szeretnék barátnőt, de sosincs kiszemelt, mit tartósban szeretnék.
2019. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, találkoztam, hiába stimmelt minden köztünk az ő bevallása szerint is, a kapcsolatba nem volt hajlandó belemenni, pedig bármit megtettem volna érte, évekig voltunk ilyen se veled se nélküled kapcsolatban. Előtte sem volt hosszú kapcsolata és azóta sincs neki egyáltalán semmilyen.
2019. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!