Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék 40 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék 40 körüli nőkkel ismerkedni? Társkeresőn próbálkozok de nem válaszol senki.30f

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Tinderen.
2019. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehol, Max óvodában a ovoneni, vagy iskola vagy pultos, penztaros.
2019. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Társkeresőn ha nem nézel ki úgy mint Brad Pitt és nem virít mondjuk egy Rolex a csuklódon, akkor senki nem fog válaszolni.

Ami meg a negyvenes nőket illeti harmincas pasiként, van egy alapvető gond. A nők szinte mindig a tőlük idősebb pasikra buknak, mert az azt feltételezi, hogy a pasi "jobb" és "többet ért el" tőlük, egyszóval csak jobban járhat vele. Ezért van, hogy sokkal többször látni olyat, hogy szakállas tolószékes nagytaták elvesznek Timiket és nem pedig olyanokat, hogy középkorú nők belezúgnak tőlük tíz-húsz évvel fiatalabbakra. Én is egy csomó olyan esettől tudok, hogy huszonéves nők negyvenes pasikkal jönnek össze. Ennyivel sokkal többet számít az, hogy a pasi legyen idősebb ne pedig a nő.

Egyáltalán tud valaki olyan esetet, amikor úgy jöttek össze a felek, hogy a nő legalább 5-10 évvel volt idősebb? Mert én nem. (az Apa ég csak film, nem kell levonni valós következtetéseket belőle).

2019. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Aswad05!

Én ismerek olyan párt, ahol a nő idősebb majd 10 évvel, mint a fiú.(35N/26f) Nem is egyet. Ha te nem ismersz, az csak annyit jelent, hogy még elég kevés emberrel/párral találkoztál életedben. De ez a tény egyre csak szűkül, minél tovább élsz és minél többet találkozol emberekkel/párokkal.


Tisztelt Kérdező 30F!


<<Nálam a f=fiú, F=Férfi>> (Nem mindegy)

40 körüli nőkkel úgy tudsz ismerkedni, hogy jó-magad inkább 45-50 éves fejjel gondolkodol, beszélsz, írsz, cselekszel, öltözöl... egyszóval 45-50 körülinek mutatkozol és mindezt teljes átéléssel, hitelesen.


Meg lehet ezt is tenni, de magam részéről nem annyira ajánlom. Inkább a 25-30é korosztályt ajánlanám. Mert, ha nagyon igényes is lennél... akkor így is/úgyis eltelik 5-10 év, mire megtalálod magadnak az igazit. Vagy még több. S akkor már magad is 40-45 leszel...

De akkor kérdem én: 40-45 évesen szeretnél megállapodni Valaki mellett? És akkor kezdeni családot is alapítani? (Persze, ha kettesben szeretnéd leélni életed... akkor tök mindegy az, hány évesen találod meg a párod... Vagy Ő talál meg téged... Mert ezt aztán sohasem tudhatod... (Ritka az, amikor két ember mintegy varázsütésre megtalálja egymást... és úgy, hogy mindkettő azt hiszi: - Én találtalak meg téged!-)


De volna még egy kérdésem: Hogyan próbálkozol? Miként próbálsz társra lelni? (Mert azért ez is... nagyon nem mindegy)


Az ERŐ legyen Veled!

2019. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!